Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek szerint nem szeret a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem szeret a lány engem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy meg szeretett engem ő is. De most egy kicsit elbizonytalanodtam.

Az anyukaink barátnők voltak, mi így ismertük meg egymást. Eddig néhányszor találkoztunk de azt mindig a szüleink szervezték, de mivel bejöttünk egymásnak a lányával így mindketten örültünk hogy láthatjuk egymást. Most viszont a szüleink összevesztek így több találkozót nem fognak szervezni. Én viszont akarok a lánnyal találkozni. De nem tudom őt elérni, annyit írtam neki, de nem ír vissza, régebben is csinlált ilyet. azt mondta hogy neten nem nagyon szokott írogatni senkivel.

De tudhatná hogy ha akar velem találkozni akkor azt nekünk kell megbeszélni, de úgy érzem hogy nem vagyok neki fontos, mert én ahogy összevesztek egyből azon gondolkodtam hogy mi hogy fogunk találkozni ezentúl. De őt ez nem zavarja ezek szerint :(

Szerintem sem akar talákozni velem?


2019. nov. 27. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek csak kifogások. Ha akarna, már rég visszaírt vagy felhívott volna. Nekem is volt ilyen ismerősöm

Mindenki kb 0-24-ben nyomja az okostelefont, "nem láttam hogy írtál" meg hasonlók. Na peeersze

2019. nov. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!