Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt, lányok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt, lányok?

Figyelt kérdés
19 vagyok és van egy lány, elég hétköznapi, de nekem az elmúlt hetekbe megtettszett és elkezdtünk beszélgetni! Hétfőn megírtam neki, hogy meg kedveltem és elhívtam egy randira! Azóta kerül és ha oda megyek hozzá, akkor kitalál valamit, hogy leléphessen! Már neten se válaszol! Lehet, hogy neki ez túl gyors volt? Vagy csak nem akar tőlem semmit? Pedig hétfő elött sokszor megölelt meg hülyült velem! Ha már én nekem volt bátorságom elhívni, legalább ő mondhatna rá valamit! Lehet valahol elszurtam, vagy mi...

2019. okt. 3. 19:17
 1/6 Thispain ***** válasza:
48%
A randi megvolt?
2019. okt. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túl gyors a tempó, amit diktálsz. Kérdezz rá:)
2019. okt. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Randira nem válaszolt és azóta nem beszéltünk! Ha még lát, akkor vagy gyorsan lesz valami dolga vagy csak leráz és levegőnek néz! Lehet inkább leszarom és hagyom az egészet! Ha nem akarja akkor miért nem tudja megmondani? Nem is értem! Én lennék a legboldogabb ha egy lány szerelmet vallana nekem!
2019. okt. 3. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ha van is veled baj, ha nincs, ahogy mondod legalább válaszolhatna. Így vagy úgy, te felvállaltad magad, ő meg még erre sem képes. Szokj hozzá, mert nem ez lesz az első.
2019. okt. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Valós választ csak a lány tud adni, de erre nem hajlandó. Valami miatt meggondolta magát. NE ERŐLTESD A KAPCSOLATOT!

Ffi.

2019. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Ez ugy szokott történni hogy mivel eddig is gondolom jóban voltatok kizárólag baráti indittatásunak vette a kozeledesedet. Sokszor van az, hogy jófejek vagyunk, vagy csak szimplán nem akarunk bunkók lenni ezért visszaírun, válaszolunk, kedvesek vagyunk amit elosheretettel (es neha jogosan) felre is ertenek a fiuk. Valoszinuleg itt is ez tortent de te tudod hogy milyen a viszonyotok meg hogy pontosan mennyire ketertelmuek a reakcioi.
2019. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!