Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, fiúk, vélemény/tanácso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk, vélemény/tanácsok a helyezetemról?

Figyelt kérdés
Nos, van 1 lány, több mint egy éve ismerem, és elsőre megvolt a kémia, rengetet néztük egymást, szemeztünk (ez hónapokig ment) . Ha akkor nem rontom el, és nem vagyok töketlen, talán összejöttunk volna. De nem így történt. Ő (gondolom) egy idő után ráunt a dologra, és barátja lett, de hamar szétmentek. Azóta nincs barátja ha jól tudom. A nyár elején sokat beszéltünk chaten viszonylag, ott hatarozattan 2oldalu volt a dolog. De akkor már szinte túl tettem magam rajta, és nyáron nekem is volt barátnőm. Aztán most újra suli, és van, hogy egy légtérbe kerülünk, így történt a múltkor is, és (nem tudom, hogy direkt, vagy véletlenül) de egymás szemébe néztünk (mély pillantás volt, számomra legalábbis biztosan) utána 2 napig az a pillanat járt a fejemben. Rá két napra úgy hozta a sors, h a barátai meg én beszélgettünk,körben álltunk, de ő egy lépéssel hátrább állt, ránk se nézett, direkt félre pillantot a földet nézte. Szval igazabol nem is tudom mi lenne a kérdés. Nekem voltak barátnőim, de szerelmes csak 1x voltam életemben, belé. Úgy gondolom, h emiatt nem is biztos, h a közeljövőben közömbös lesz számomra, újra elkezdtem sokat gondolni rá. Szerintem nem érdemes próbálkozni, minden energia, amit felemészt, teljesen felesleges, és hiába érzek iránta, abba bele kell törödnőm, hogy sose lesz már semmi köztünk, es talán ennek így kell történnie. Igazából nem tudom, ha valamit tudsz hozzáfuzni, vagy tanácsot adni, megköszönöm.
2019. szept. 7. 22:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd veszni. Valószínűleg neki is bejössz és én úgy gondolom még van esélyetek. Szóval ha rám hallgatsz akkor belehúzol és majd csak lesz valami. Ha még nem jön össze legalább le tudod zárni magadban a dolgot. Én szurkolok nektek! ❤
2019. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyse lesz közömbös számodra, miért nem próbálod meg?
2019. szept. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem látom értelmét. Nem vagyok benne biztos, h el tudjuk felejteni azokat a kínos incidenseket, amik anno történtek
2019. szept. 9. 21:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!