Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar ez?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok arról, amikor a főleg 13-16 évesek folyton arról beszélnek, hogy megakarnak halni, vagdossák magukat, és elvárják hogy sajnálják őket. Pedig olyan problémáik vannak amiket, ha egy kicsit is megeröltetnék magukat simán megtudnának oldani, de ehelyett sajnáltatják magukat. Na meg, hogy "a világ ellenem van", "senki se szeret", "megakarok halni", "anya nem vett párizsit ezért levetem magam egy szakadékba" stb. Természetesen vannak kivételek és ez csak egy réteg, de érdekelne, hogy ti mit gondoltok az ilyen emberekről?

2018. aug. 24. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem kellene éljenek.
2018. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Olvass egy kicsit arról, hogy milyen hatása van a gyerekekre, ha nem foglalkoznak velük eleget. Illetve nézz utána a mentális betegségeknek és rá fogsz jönni, hogy olyan dolgok, amik egy jó állapotban lévő embernek nem jelentenek problémát, egy depressziós embernek milyen kihívást jelenthetnek.
2018. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a depresszió komoly dolog, de én tipikusan az olyanokra gondoltam akik szimplán divatból vagdosság magukat meg ilyesmi, és az a legnagyobb problémájuk hogy nem kaptak új telefont 2 hét után
2018. aug. 24. 16:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is szoktam mondani hogy még akarok halni de én olyan állapotban is vagyok. És természetesen másnak nem mondom. Egyébként az is egy betegség hamar divatból csinálják valaki. Plusz az a gyerek el is lett cseszve magyarán.
2018. aug. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
természetes szelekció. (Itt a sok elkényeztetett idiótára gondolok,nem pedig a depresszióban, betegségbe szenvedőkre hiszen én is voltam olyan állapotban amit kénytelen voltam leküzdeni)
2018. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jómagam is ez a korosztály vagyok, de őszintén, K**vára nem értem 😂


Egyik osztálytársamnak meghalt nemrég az apukája és a nővére (autóbaleset), de ő képes volt felállni.. Valamelyik nap beszélgettem vele, akkor mondta, hogy egy pillanatra sem fordult meg a fejében sem a depresszió gondolata, sem a vagdosás, sem az öngyilkosság, semmi..


Emellett a volt barátnője most vagatott egy háromszöget a hajába (gyönyörű, dús, hullámos ápolt haj.. ennyit erről..), a keze tele van vágással és csak az öngyilkosságról képes beszélni (ráadás vallásos is, rendesen jár misére, éjféli mise, etc.. [a katolikus vallással nem vagyok tökéletesen tisztába, elnézést, én református vagyok])

És miért? Mert Prim meghalt az Éhezők Viadalában, mert az a divat, mert a nővére elmegy Szegedre tanulni, mert szívszerelme nem igazolta vissza Facebookon, mert nem elég népszerű (egyik legnépszerűbb az iskolában.. utánam 😎😅)


Szóval szerintem ez az egész faszs°g..

2018. aug. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!