Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel első randira?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel első randira? Szerintetek ez túl kihívó?

Figyelt kérdés

Hali. Szóval, a jövő héten lesz a sráccal az első randim. Ő mindig jó véleménnyel volt rólam, és mindig megdícsérte az öltözetem, így kezdtünk el beszélni.

Szerintetek mit érdemes felvenni egy első randira? Nem szeretnék egy akármilyen ruhában megjelenni, de ugyanakkor azt sem szeretném ha túl soknak gondolná az outfitet és közönségesnek találná.

Arra gondoltam, hogy egy kissé vöröses magasított derekú nadrágot vennék fel egy fekete magassarkú cipővel (nem túl magas a sarka és tudok benne járni), egy fekete haspólóval, és egy neccharisnyát, hogy ne látsszon teljesen csak a hasam. Meg persze a kabát odakintre. Vagy ez túlságosan kihívó?

Ha igen, akkor mi mást ajánlanátok? A helyszín egyébként egy kávézó, ahova megyünk :)

Tudom, hogy nem a kinézet a lényeg, viszont örülnék ha mondanátok véleményt, előre is köszi ^^

15/L


2018. márc. 11. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A necc harisnyát nem ajánlom, mint ahogy az benne van a nevében, elég NECCes. Sokan egyből az éjjszakai bokortündérekre asszociálnak, ha egy ilyet látnak valakin. A haskilógatós póló az attól függ, miyen idő van. Ha napsütéses, tavaszias, akkor szerintem belefér, de ilyen borús időben elég hülyén veszi ki magát.
2018. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyat, amilyet egyébként is szoktál hordani. Egy kávézóba mentek, nem valami alkalomra.

Szerintem a magasított derekú nadrág pont olyan, amit a legtöbb férfi nem szeret. Főleg úgy, hogy kilóg belőle egy harisnya, neccharisnya.

De ha máskor is így öltözködsz, akkor jó. Tudja, hogy mire számíthat.

De ha egyébként nem így szoktál, akkor ne ijeszd el ezzel.

2018. márc. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A magasított derekat tényleg hanyagolhatnád.
2018. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ment a zöld kéz mindenkinek:))
2018. márc. 11. 14:26
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
A haspolo közönséges. Mi szükséged rá 15 évesen??
2018. márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó a magasított derekas nadrág, ha jól áll a viselőjének.

19/F

2018. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt mindenki a magasított derekú nadrág ellen van?:DD én imádom:D 16/L
2018. márc. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7: Én is imádom :D Szerintem sokkal szexibb a lányokon, mint egy csípőnadrág :D


F

2018. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén imádom :D

#5 voltam.

2018. márc. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Magasított derekú nadrágot akkor vegyél fel, ha a partnereden trapézgatya + vastag talpú lakkcipő van.

...aztán énekelhetitek, hogy: "She is crazy like a fool... " :D

2018. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!