Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam a kiszemeltemet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam a kiszemeltemet moziba (tudom hogy ő érez irántam )?

Figyelt kérdés
Elszeretném neki mondani mit érzek csak nemtudom mi lenne a legjobb hogyan mondjam el neki úgy hogy egyikünknek sem legyen kellemetlen . Tudnátok tippeket adni??
2018. márc. 2. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Haza kíséred, majd amikor köszönnétek el, a szemébe nézel és határozottan elmondod neki.
2018. márc. 3. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem menjetek el sétálni, vagy valamilyen olyan dolgot találj ki ahol ketten vagytok csak. ott meg szerintem nyugodtan elmondhatod neki. Ilyenkor ha nem tetszel neki, enyhén visszautasít, vagy elmondja hogy köszöni hogy elmondtad neki. ha viszont te is tetszel neki, akkor csak szebb lehet a találkozó vége. :)
2018. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mozi a legbénább megoldás. Ülsz mellette, hangos, a film, te meg görcsölsz másfél órát és egy centivel sem vagy beljebb. Keress olyan programot ahol lehet beszélgetni más dolgokról, aztán térj át a lényegre.
2018. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!