Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretem, és ő is engem. De...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, és ő is engem. De mégsem?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akit nem régiben megismertem. nagyon tetszett az elején.. Mostmár ott tartok, hogy szeretem.. És tényleg nagyon. De az egyik beszélgetésünknél kiderült, hogy ő kommunikál (szóismétlés miatt nem írtam le mégegyszer azt hogy baszél) az egyik legjobb barátnőmmel. Régóta. De a barátnőm nem mondta ezt el.. (legyen a neve a fiúnak az hogy Márk, a barátnőmnek az hogy Saci.) Márk hercegnőmnek, szépségemnek szokott hívni... De Saci nagyon szerelmes belé...És Márk valőszínüleg Saciba.. Én azt hittem, hogy járnak... Egyik beszélgeésünknél szerelmes emoji-kat küldött.. meg becézgetett, bókolt.. én meg mondtam, hogy nem szeretnék vele beszélni, mert Scia azt mondta nekem, hogy kopjak le Márkról. Márk azt mondta, hogy Saci, neki azt mondja, hogy ne beszéljen velem. És azt is hozzá tette, hogy őt ez nem érdekli, és akkor is beszélget velem...


Kérdések:


-Hogyan adjam tudtára Márknek, hogy szeretem? Valahogy burkoltan szeretném.

-Hogyan csináljamazt, hogy Sacival megmaradjon a kapcsolatunk?

-Mit tegyek azért hogy Márk engem szeressen?

-Hogyan tudjam meg, hogy egyáltalán szeret-e Márk?



2017. okt. 25. 21:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem mondani, hogy amikor megtudzam hogy beszélnek és azt hittem járnak akkor este nagyon sokat sírtam... Első szerelmi csalódásom..

Azt is elfelejtettem, hogy Márk azt mondta, hogy még nem járnak...

2017. okt. 25. 21:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1: Dobd a barátnőt! 2: Beszélj komolyabban "Márk"-kal. 3: Térj rá egy beszélgetés során a komolyabb témákra hogy kiderüljön hogy ő is hasonló képen érez irántad! Remélem tudtam segíteni! :-)
2017. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy dobni kene a baratnőt, de nagyon szeretem, és a hobbink is egy es nem tudjuk elkerülni egymást. És ő az egyik legjobb bartnőm

"Márkkal" hogyan kéne megbeszélni? Vagyis, mit kéne kérdeznem?

Köszönöm a gyors választ!😊

2017. okt. 25. 21:38
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyebként most láttam, hogy rossz témába írtam!😅
2017. okt. 25. 21:40
 5/6 anonim válasza:
100%
Én csak annyit tudok hogy dobd a bárátnőd !!
2017. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy hasonlóan érez ő is irántad mint te. Az 1 vagyok.
2017. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!