Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedek egy fiúval kb egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy fiúval kb egy hónapja, de nagyon félek, hogy lefekszik más lányokkal. Ki lehet ezt deríteni valahogy?

Figyelt kérdés

Vagy még nem kéne félnem mert nem is járunk? De mi lesz ha járni fogunk (valószínű), de meg fog csalni? Nagyon nagyon félek ettől hogy megcsal vagy átver. Volt már ilyen csak azért.

Tudnátok tanácsot adni? Fiúk ha ismerkedtek egy lánnyal akkor közbe más lányokkal le szoktatok feküdni? (Még nem olyan komoly a dolog köztünk de szépen alakulgat)

17 L



2017. okt. 23. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez a félelem egyáltalán felmerül, ott érdemes elgondolkodnod, hogy biztosan megéri e a srác. Sajnos én is majdnem belementem egy kapcsolatba egy olyan fiúval, akivel szemben bizalmatlan voltam. Meg is lett az eredménye, mert közben más lányokkal is kavart...Nem azt mondom, hogy nálad biztosan ez a helyzet, de azért legyél óvatos.
2017. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szeretet alapja a bizalom. Nem jó dolog naivnak lenni, de ne ess át a ló túloldalára sem. Engem ez nem femyegeteg, hogy random lányokkal lefeküdnék. :D Nincs kit megcsalni. XD De én sose tenném, viszont másokról nem tudok nyilattkozni, elég sok köcsög van az biztos, akik tönkre tudnak tenni...
2017. okt. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igazából én már annak örülnék, ha egy lánnyal alakulna valami, nemhogy még közben mással is...


18F

2017. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Tehát mindenki ugyanazzal az egyettlen sráccal akar dugni, a többieket le se szarjátok, aki ezt ki is használja.

Megérdemlitek...

2017. okt. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Hááát, ha egy hónap után még nem jött a vágy benned, hogy összebújj vele, akkor az a srác nem férfi.

Nekem ez a véleményem.

2017. okt. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudhatom nem ismerem a srácit. Magamról viszont tudom, hogy amíg nem vagyok kapcsolatban több lányt is kiszemelek, közülük egyik a legfőbb cél, de mindegyikkel flörtölgetek, dumálok, de ha egyikkel összejövök, onnantól a többivel visszaveszem az iramot és csak barátilag sumálok velük.
2017. okt. 25. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
41%
Elmondok egy lehetseges forgatokonyvet. Osszejossz a csavoval aki elotte a.masik csajjal szexelt. Eltek boldogan egy kis ideig aztan kiderul hogy megcsalt, osszetori a szived, te meg megharagszol az osszes ferfira aztan felmesz pinterestre meg tumblrre es meglatod hogy divat leszbinek lenni jo. 3-4 leszboszi kaland utan rajossz hogy megis jo lenne egy farok. Csakhogy a kognitiv disszonancia ellen nem tudsz te se harcolni, es vegul ongyilkos leszel. Tenyleg megerte az egesz? Szerintem inkabb csak szexeljetek nyitott kapcsiban
2017. okt. 26. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!