Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mire figyeljek beszélgetés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire figyeljek beszélgetés alatt? Többi lent

Figyelt kérdés

Egy suliba járok a sráccal, de még nem beszélgettem vele. Most szeretnék vele dumálni tök alap dologról. Mire kell figyelnem? Igazából a szemezés kilőve. Maximum az nevezhető szemezésnek, ha egyikünk beszél és miután befejezte a mondanivalóját pár másodperccel tovább nézünk egymás szemébe? Ilyenkor egy mosolyt is lehet villantani? Vagy ha már beszéltem vele és utána rá köszönök, akkor mosolyogva tegyem? Izgulok, segítsetek.


Köszönöm előre is a válaszokat :)


2017. okt. 10. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél természetes, mosolyogj, piszkáld a hajad végét, harapdáld az ajkadat kicsit, érintsd meg. Ha nem esik össze az izgalomtól a srác nyert ügyed van. Sok sikert!
2017. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jól írta az első, légy természetes!Viszont szerintem csak erre van szükség.Semmi mást ne erőltess magadra, mert teljesen el fogja vonni a figyelmedet magáról a jelen helyzetről.Tehát minél inkább spontán maradsz és természetes, annál inkább tudsz majd elvonatkoztatni attól is, hogy a szemébe nézz vagy máshova.Miért ne nézhetnél a szemeibe?Amikor spontán viselkedsz és természetesen, az azt jeleni úgy cselekszel ahogyan jól esik, ahogyan épp akkor abban a helyzetben ez spontán megtörténik veled.Tehát ha természetes és spontán akarsz maradni, akkor felejtsd el ezt a butaságot, hogy mit mikor szabad és kell tenned..Mert nem mesterkélt, mű akarsz lenni szerintem, pusztán csak nem szeretnéd elrontani a találkozót, beszélgetést.Tehát éppen ezért csak nyugi, és mindent csinálj úgy ahogyan jól esik.Nincsenek szabályok.Egyetlen íratlan szabály van szerintem.Tartsd tiszteletben a másik ember kialakult világát.Attól, hogy pl a szemeibe nézel és mosolyogsz, esetleg ok nélkül kezdesz nevetni, még nem történt semmi..Csak spontán így esett jól és ennyi.:)
2017. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!