Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez milyen leszólító szöveg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen leszólító szöveg szerintetek? Szia tudsz adni tüzet? És erre pl azt mondja, hogy nem dohányzik és akkor bevallom hogy én sem csak ez jutott eszembe ürügynek, hogy idejöjjek hozzád.

Figyelt kérdés

2017. okt. 6. 14:47
 1/10 anonim válasza:
60%
frappáns és ötletes
2017. okt. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Hát... ez az ürügyes nem egyenes emberre utal.


És mit teszel, ha ad tüzet?


Lesz olyan, akinek nem fog ez tetszeni.

2017. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg ne prróbáld ki. Egy normálisabb nő, azonnal elküld, hiszen ez azt jelenti, hogy már az első mondatodban hazudtál neki. Akkor már inkább az időt kérdezd.
2017. okt. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

menj oda és mondd meg neki frankón hogy hello megláttalak az imént és eléggé nagy szimpátitát keltettél bennem, mondjuk tudom elég fura hogy egy random fickó csak így idejön ezzel, de ha esetleg most időd engedi szívesen beszélgetnék veled :)..


Egyenes, tiszta, lényegre törő véleményem szerint , NEM AZT MONDOM hogy 100%os módszer mert sokan vannak akik nem csípik az ilyet, DE HA egy teljesen vadidegen lányhoz akarsz odamenni akit életedben először látsz akkor szerintem ez a leghatásosabb módszer mert eldől pár mp alatt hogy van e nála esélyed vagy nincs és így nem pazaroljátok egymás idejét :)


De ha mondjuk ugyanabba a suliba jár a lány, vagy munkahelyre akkor meg 1000+ 1 féle kezdeményezés is lehet , rajtad áll a lényeg hogy menj oda.

18f

2017. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jó, mert vicces. Az a lényeg, hogy jó legyen a dumád, a fedösztori tök mindegy, nekem a te ötleted sokkal jobban bejön, mint a 4-esé, ja és ez nem minősül hazugságnak, amivel indítasz, csak ártatlan flörtölős füllentés, de mondom, a lényeg az előadásmód, mert ha az nem jön be a lánynak, azt egy mp alatt elkönyveli magában és nem fog veled randizni.
2017. okt. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Találj ki mást.
2017. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

ebben az a nem jo hogy hazugsagtartalma van.


akkor mar legyen inkabb az, hogy megkerdezed mennyi az ido es kozben nezed az oradat... kb ugyanaz, de nem mondtad hogy nincs orad.

2017. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
1989es évek
2017. okt. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért 1989?
2017. okt. 6. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Tesó, ez nagyon cringe
2017. okt. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!