Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen ez a szöveg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régóta tetszik, bejelöltem Facebookon visszaigazolt most pedig szeretném elhívni:


Szia! 😊

Már régebben is láttalak reggelente a buszon, de nem a tömött buszon akartam ezt megkérdezni aztán mire édzbekaptam hogy nem nagyon találkozhatok veled máshol már elkerültük egymást. Csak nem hagyott a gondolat és hát Instagrammon megláttalak megint ott akkor éreztem hogy nem kellene ezt annyiban hagynom legalább rákérdezek nálad, próba-szerencse 😊

Szóval: Lenne kedved eljönni velem egy kávéra vagy valahova? 😊



2017. jan. 30. 20:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem picit túl nyomulós egészítsd ki pár sor rizsával és akkor tökéletes :D
2017. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudnál egy kis segítséget írni? Megmondom őszintén nem volt még barátnőm és amúgyis elég kevés lánnyal beszélek a mindennapokban mert a suliban is csak fiúk vannak meg nem túl csajos sportot is mívelek.
2017. jan. 30. 20:07
 3/12 KnightBalazs ***** válasza:

Talán egy kicsit készülhetne frappánsabbra is a szöveg. A próba-szerencse szócsoport meg azt mutatja, hogy egyrészt nem csak nála probálkozol, másrészt, hogy nem vagy valami elkötelezett, határozott és magabiztos. Azt én törölném. Életkort is írj, mert az sokban segítene.


Felhívnám egy másik dologra is a figyelmed, bár nem tudom nálatok, hogy megy a chatalgetés de nálunk tuti bukta ha egyből kihívsz egy lányt. Először szokás vele beszélgetni és a beszélgetések alatt minél rövidebb szövegeket küldeni az érdeklődés fent tartása miatt. Minél kevesebbet beszélni magadról és annál többet a lányról. Ez általában bejön.

2017. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt-ott nem jo a szöveg, vagy a helyesírás, es nem tudalekossagbol írom, csak tudod, fontos az "elso benyomas" 😉.


Inkább igy írd:


Szia! 😊

Már régebben is láttalak reggelente a buszon, de nem a tömött *járművön *szerettem volna megkérdezni. Aztán észbekaptam, hogy nem nagyon *találkozhatom *Veled máshol, de addigra már elkerültük egymást. Csak nem hagyott a gondolat és hát Instagrammon megláttalak. Ott akkor éreztem, hogy nem kéne ezt annyiban hagynom, így legalább rákérdezek, tudod: próba-szerencse. 😊

Szóval: Lenne kedved eljönni velem egy kávéra valahova?


Remélem tudtam segíteni. 😉

2017. jan. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűbb ha csak annyit írsz hogy szia. Ha visszaír, az már egy fél siker. Utána kezd el neki mondani hogy a buszon láttad. Ne zúdíts neki mindent egyből a nyakába csak fokozatossan.
2017. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 KnightBalazs ***** válasza:
87%

Maximálisan egyet értek az #5 számú kérdezővel. Be dobhatsz egy laza szó fordulatot is. Pl.: Kicsit irigy vagyok a buszra, mert láttam, hogy hányszor elvitt már...

Én is szívesen elvinnélek valahova, egy kávéra példáúl. :)

2017. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én mint 19 éves lány nem örülnék ha egyből ennyi mindent a nyakamba zúdítanál. Csak visszafogottan, fokozatossan. Ha egyből ilyen szöveggel rámírsz azt hinném más lányoknál is próbálkozol és elbizonytalanodnék. Először ismerd meg, kitudja mit rejt a belső. Lehet ha megismered kiábrándulsz.
2017. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Igen miután már elküldtem ide akkor láttam meg, hogy teljesen zavaros lett a fogalmazás 😂


Mondtátok többen is, hogy előbb ismerjem meg: Hogyan kellene akkor indítani Szerintetek?( köszönéssel.. Haha) Haverok javasoltak nekem olyat hogy írjak úgy mintha véletlen lenne.. Komolyan ki ír véletlen rá valakire? Vagy pedig hogy csak köszönjek és kérdezzem meg mizu.. Egy tök idegen embertől nem furcsa ez egy kicsit? Na mindegy.. Szerintetek hogyan kellene akkor?

2017. jan. 30. 20:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem írd ezt:

Szia reggel láttalak a buszon. És rögtön észrevettem hogy milyen szép vagy. Valamit szerettem volna kérdezni de nem mertem. De ràjöttem hogy máshol nem láthatlak. De szerencsére Instagrammon megláttalak. Szóval valamit szeretnék kérdezni:

Lenne kedved eljönni egy kàvéra valahova?


Tudod a lányok szeretik ha bókolnak nekik. Én jobban örülnék neki ha egy fiú inkább ezt mondaná. Sok szerencsét.:)

14/l

2017. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán írj rá hogy szia, ha vissza ír akkor írd neki hogy a buszon láttad reméled nembaj hogy bejelölted, és ha írja hogy nembaj kezdj először valami alap témával, melyik suliba jár, minek készül, hogy telt a napja stb.. Aztán ez így kialakul magától. Ha nem vagytok egy hullámhosszon úgy is megérzed.
2017. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!