Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen ez a szöveg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki régóta tetszik, bejelöltem Facebookon visszaigazolt most pedig szeretném elhívni:


Szia! 😊

Már régebben is láttalak reggelente a buszon, de nem a tömött buszon akartam ezt megkérdezni aztán mire édzbekaptam hogy nem nagyon találkozhatok veled máshol már elkerültük egymást. Csak nem hagyott a gondolat és hát Instagrammon megláttalak megint ott akkor éreztem hogy nem kellene ezt annyiban hagynom legalább rákérdezek nálad, próba-szerencse 😊

Szóval: Lenne kedved eljönni velem egy kávéra vagy valahova? 😊



2017. jan. 30. 20:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen keress valami olyan témát ami mindkettőtöket érdekel. :) utána gyerekjáték ha látja hogy hasonlóak vagytok és megtaláljátok a közös hangot.
2017. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 KnightBalazs ***** válasza:

Egy vicces jó dologgal lehetne indítani. A mizu-t szerintem töröld ki a szótáradból és a közhelyeket. A hogy vagy?, Mit csinálsz? Ezek nem igazán keltik fel egy lány érdeklődését. Elmesélem egy személyes esetem a mostani barátnőm 2 évvel idősebb nálam és úgy írtam rá, hogy mellékeltem egy netes útmutatót, ami arra adott tanácsot, hogy hogyan beszéljünk egy lánnyal aki tetszik és megkérdeztem, hogy mit gondol róla, bejöhet? Mondta, hogy meg kell probálni és aztán írtam 10 perc múlva, hogy Háw ár jú és vátsz jor féjvjörit muvi? Nagyon viccesen jött ki a szituáció és sokkal hangulatosabban és családiasabban indult a beszélgetés útjának.


Talán indíthatnál te is egy jó viccel vagy egy vagány dologgal, mert onnan már nagyon könnyű tovább lépni és sokkal kisebb is a visszautasítás lehetősége.

2017. jan. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!