Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vágódjak be egy fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágódjak be egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok, ő végzős és még sosem beszéltünk és nem tudom hogy menjek csak úgy oda vagy mi?

2017. okt. 5. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha ö nem figyelt fel eddig rád, akkor szemezz vele ez után, köszönj ha lehet, mosolyogj rá.... és ha nem reagál akkor nem vagy az esete
2017. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már szemeztünk többször is
2017. okt. 5. 20:43
 3/5 A kérdező kommentje:
És elvileg egyik osztálytársa szerint be akar nálunk (a barátnőimnél és nálam) vágodni
2017. okt. 5. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Pufff . Szerelmi dolgok . Úristen most jumpolok egyet . 😅😅
2017. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor meg szólitsd meg.

hogy melyik szakra jár...vagy... mit tudom én, mi érdekel téged...

csak köszönj rá, szép mosollyal, és ha már idösebb, nem lehet annyira félénk, tanál le is szólit, ha lássa van esély nállad

2017. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!