Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vágódjak be annál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vágódjak be annál a fiúnál, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Már régebb óta kiszemeltem magamnak egy fiút, szoktunk is beszélgetni, mondhatni nagyon jóban vagyunk. Mit csináljak, hogy Ő is kedveljen engem, úgy ahogy én őt?:I
2013. máj. 28. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Dobd ki neki a csöcseidet :D
2013. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
adj egyértelmű jeleket:) érintsd meg gyakrabban,nézz a szemébe sokszor sokáig,mosolyogj is közbe:) ha így nem tűnik fel neki akár te is elhívhatod;)
2013. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ha azt csinálod amit az első akkor több fiúnak is befogsz jönni valószínüleg a kiszemeltednek is csak éppen máshogy fogsz nekik bejönni..
2013. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Például mondd meg neki.

Nincs értelme a jeleknek.Ha akarsz valamit, egyszerűen mondd meg neki(de azért nem mindegy, hogy hogyan tálalod).


Ha ez nem megy neked, írhatsz egy levelet is.

2013. máj. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aszomszedneni ***** válasza:

nyomj egy kame hamét , ha elkezd védekezni akkor bejössz neki , ha viszont hülyén néz rád , akkor nem én vagyok a kiszemelted, szóval nem érdekel :P



*egyébként erre nincs kézzel fogható válasz vagy sikerül megfognod valamivel vagy nem*

2013. máj. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!