Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jarnal mozgasserulttel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jarnal mozgasserulttel?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Érdekes lenne szerintem. Még nem hallottam ilyenről hogy valaki járna ilyen gondban lévő emberrel.
2017. szept. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
egyáltalán nem lényeg, hogy mozgássérült vagy nem, szerelmben nem ez a lényeg. 18/l
2017. szept. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Ha beleszeretnék, akkor nem érdekelne egyáltalán. 18F
2017. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, egyáltalán nem zavarna, próbálnék mindent megtenni, hogy teljes életet éljen a párom. :)
2017. szept. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Járnék-e?Erre a kérdésre csak azt válaszom,hogy járok.Ugyan is a barátom mozgássérült tehát már meg is válaszoltam a kérdést és engem nem zavar,hogy kerekesszékes sok egészséges embernél is jobb pár.Nem szenvedek mellette semmiben sem hiányt.Szóval a válaszom igen.
2017. szept. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nagyfater ***** válasza:
Minden elismerésem az #5-ös válaszolónak. Mindazonáltal ezt nagyon meg kell gondolni. Óriási önfeláldozással jár(hat) egy mozgássérülttel való szoros kapcsolat. Még egészséges emberek között is hamar elszáll a szerelem, és előtérbe kerülnek a másik fél vélt vagy valós hibái, az azokkal való együttélés. Ez különösen megnehezítheti a kapcsolatot egy mozgássérülttel. Nagyon nagy lelki (és akár testi!) erő kell egy ilyen kapcsolathoz. Aki ezt alaposan, józanul végiggondolva csak egy kicsit is úgy érzi, hogy erre alkalmatlan, az semmiképp ne vágjon bele egy ilyen kapcsolatba, mert nagyon komoly lelki sérülést okozhat vele a másik félnek.
2017. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tolószékes emberrel semmiképpen. Ha valaki pl. csak sántít egy rosszul gyógyult lábtörés miatt, akkor az még oké.
2017. szept. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!