Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan utasítanátok el egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan utasítanátok el egy "járnál-e velem" kérdést, ha utána még jóban szeretnél vele lenni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de baráti kapcsolatot szivesen tartanék veled.
2015. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
járj anyáddal
2015. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, most éppen alakulóban van valami egy másik sráccal."


De egyébként erre szerintem nem lehet úgy válaszolni (meg úgy az egész helyzet miatt, hogy tetszel neki, de neked ő nem), hogy legalább ugyanolyan jó barátság maradjon a két személy között.


17/L

2015. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
"Edzeni? Persze!:)"
2015. máj. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 badboy99 válasza:
ÉN elsiklanék a kérdés fölött. Tudom, hogy bunkó dolog, viszont így, hogy nem kap rá választ időt nyersz magadnak, hogy átgondold a dolgokat. Velem is megtörtént az eset, és azóta is barátok vagyunk az illetővel, hamarosan negyedik éve. :) Nála hűségesebb, együtt érzőbb barátot a világon nem találnék még egyet és már barátnője is van. :))))
2015. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj nagyon aranyos vagy, meg minden de ez még korai.
2015. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő:"Járnál velem?"

ÉN:"Há hova dikmá? Bótba he?"

2015. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!