Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 19 évesen egy 15 éves vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen egy 15 éves vagy egy 14 éves lány túl fiatal hozzám?

Figyelt kérdés

2017. aug. 31. 10:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,pontosan mennyi.Vagy 14 vagy 15.De mondjuk kinézetre sokkal többnek hittem volna.
2017. aug. 31. 10:41
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem csak szexre kell, akkor nem fiatal hozzad.
2017. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Liliomtiprás határesete. Én nem kezdenék kislánnyal 15 max egy d*gásra férne bele titokban hogy senki meg ne tudja rajtunk kívül. 17-18 inkább ami hozzád való.
2017. aug. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
20 éves haveromnak 16 a csaja, 2 éve vannak együtt, de ahhoz képest haveromat a csaj rángatja kb az orránál fogva xd..
2017. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Haha 2es elhitted... Max fel evig nem kéne neki szexre utana meg ugy eroltetnw a dolgot hogy a kislanx nem tudna mit tenni...

Igen ebben a korban tul fiatal hozzad.

Jo magam alsohatara 17 év, nem ertrm ha en normalis tudok lenni mas miert nem... Olyan nehez józan paraszti esszel es nemi erkolcsosseggel gondolkodni?

18f

2017. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A korosztályom nem nagyon áll szóba velem.15 éves könnyebb eset.A 17-18 évesek már tapasztaltak,nekem meg sosem volt még csajom.9.-ben az egyik osztálytársamnak 20-on éves pasija volt,pedig a csaj akkor volt max 15 éves
2017. aug. 31. 11:34
 7/11 anonim ***** válasza:
45%

Jah, Kínában meg a nők lábát megnyomorították, hogy elég "nőies" legyen...attól még, hogy a kis 15 éves rybik körében trendi a huszonéves f.s.z, ez még nem lesz normális.

Egy egészséges huszonéves pedig nem egy kislányba szeret bele, hiszen mit kezdene vele? Ha van egy csöpp esze, belátja, hogy a szex nem neki való, márpedig ő koránál fogva már igényelné. Megcsalja netán? Szeretőt tart mellette?

21 vagyok és nálam 17-18 év az alsó korhatár. Testileg-szellemileg érett partnerre vágyom, nem gyerekre. Akivel meg nem törődik a saját korosztályából egy darab csaj sem, azzal valami gebasz van, amit azonban egy kistini még nem vesz észre, így simán összejön vele, hiszen idősebb pasival járni "menő".

2017. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Egy idosebb valasza. Szerintem igen, fiatal. de csak egy kicsivel. En olyan 17-et mondanek neked. Ilyen korban par ev kulonbseg is sokat szamit. Nekem volt olyan elettarsam aki fele annyi idos volt mint en (46/23). Jol megvoltunk, de 3 ev utan vege lett.

Ha csak szexre kell neked, akkor meg nagyon ovatosan, es legalabb egy nappal idosebb legyen mint 14.

Azsiaban is, ahol en elek, buntetik az underage sex-et ha kiderul. Ha gondolod privatban meg irok a temarol...

2017. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de ez nem csak a kortól és külsőtől függ.

Ha jól kijöttök egymással, megvan a közös hang.


Dédszüleim közt 8 év korkülönbség volt. Több mint 60 évig éltek boldog házasságban. Szóval, a korkülönbség nem minden.

2017. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nekem volt 20 évesen 15 éves barátnőm, de 3-4 hónap után előjött pár korkülönbség miatti probléma és szét is mentünk. Ha ezt át tudjátok hidalni semmi probléma nincs a dologgal. Egyébként ha mindketten alkalmi kapcsolatnak fogjátok fel elég élvezetes dolog is kisülhet belőle.
2017. szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!