Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok titeket szólítottak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket szólítottak már le utcán mi lett a végkifejlet?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 20:30
1 2
 11/13 anonim válasza:
66%
Persze az ember örül neki ha kap valami szép bókot, mosolyogni kell, és tovább kell menni. Az a pasi aki leszólít egy ismeretlen lányt az utcán, valószínűleg folyton ezt csinálja, nem érdemes vele komolyabban foglalkozni.
2017. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
El akart venni feleségül, én nem akartam még férjhez menni. Nagyon fiatal voltam hozzá, olyan 20 körül
2017. jún. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát engem is szólítottak mar le párszor. Egy nőnek (ahogy már eddig is említették) mindig feldobja a napját és jóérzéssel tölti el egy egy bók és igazából én csak mosolyotam megköszöntem és tovább mentem vagy a buszon elbeszélgettem az illetővel de semmi komoly. De volt már olyan is hogy nem jó indulattal szólítottak meg vagy utánam fütyültek az ilyeneket meg le kell magasról khm..
2017. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!