Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan írjak rá egy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy olyan fiúra, akit csak látásból ismerek a sulimból?

Figyelt kérdés

Egy "szia" elsőnek megteszi, de utána nem tudom mit kéne. A "mi újság?" klisésen hangzik, a "hogy vagy?" túl furcsa, ha azt vettük hogy egyszer sem beszéltünk, aztán lehet nincs igazam.


(előtte már a suliban nézegettük egymást, és mivel vidéki suli, mindenki tudni fog mindenről, elég hamar, szóval nem akarom magam nagyon leégetni)



2017. jún. 1. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
he?
2017. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Kezdd így:

"Helló! Látásból ismerlek a sulból."

2017. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Először köszönj neki egy sziával. Ha vissza köszön,akkor kérdezz rá,h mi újság. Utána elmondja,majd valszeg. Visszakérdez és TE ne azt írjad h semmi,mert mindenki ezt írja xD

Hanem mesélj egy sztorit neki. Utána már bármiről beszélgethettek.

2017. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
billentyűzettel
2017. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia után, jó kérdés...így elsőre nekem sincs jobb ötletem mint a hogy vagy de ha a köszönés után nem írsz semmit valószinű írna valamit, ha érdekled.
2017. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehogy. Előbb személyesen válts vele legalább pár szót. Lehet, hogy épp elég nagy csalódás lesz ahhoz, hogy rá akarj írni.
2017. jún. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%

Te: Szia

Fiú: szia

Te: Tudod ki vagyok?

Utána alakulamolekula, nyugi :) legalábbis nekem ez sikerült ezzel a szöveggel, és tudta ki vagyok :) hajrâ!

2017. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Konkoly bernadett válasza:
54%
Szia én egyszer ugy irtam rá egy srávra h aszt mondtam h fogadtunk a barátnőiimmel és rád kellett irnom és a többi jott magátol
2017. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!