Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van ez? Egy fiú elhívt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Egy fiú elhívt randira és egy kocsmába vitt. Ami nem olyan nagy baj, utána viszont el volt magának, bement a férfi ruha üzletbe és nézegette magának a pólókat.

Figyelt kérdés
Addig persze én kint vártam nem éreztem magam jól,nemsokára haza is mentem... persze utána még beszéltünk telefonon,csak hát elkezdett velem veszekedni telefonba hogy még nem is járunk és már betegesen féltékenykedem stb.(egy nézeteltérés miatt de természetesen nem vagyok az)Nagyon köcsögül beszélt velem és most úgy érzem magam mint egy kutya! Miért ilyenek a pasik? Mit tegyek ezután?

2017. ápr. 26. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ejtsd mint a forró krumplit. csoda hogy kérdezed. ezen komolyan gondolkodnod kell?
2017. ápr. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet normális pasikat kéne kifogni, nem ilyen divatmajmokat, és akkor nem lenne ilyen probléma. Szerintem pár beszélgetésből levonható, hogy ki érett egy párkapcsolatra és ki nem.
2017. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe. Látszik, hogy nem tisztel téged, és ha már most ez van, szerinted mi lesz a későbbiekben? Egy kapcsolat elején általában lesik egymás szavát a felek és próbálnak mindig a másik kedvében járni, nem pedig bunkóznak.
2017. ápr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 pocok16 válasza:
100%
Figyelj babám ne páwákkal kezdj keress egy normális értelmes srácot aki szeret és tisztel
2017. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már akkor sarkon fordultam volna,amikor a kocsma felé vette az irányt.
2017. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En fiu vagyok 13-eves es meg nemtudok olyan sokat a szerelemrol de szerintem ejtsd,mert akit szeretsz igazan vagy aki szeret igazan az nem akar fajdalmat okozni annak akit szerez vagyis nem akarja megbantani es ahogy leirtad

"nagyon kocsogul beszelt velem" akkor dobd,mert kesobb megnagyobb fajdalmat okozna neked :D

2017. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en a hatos valaszolo voltam bocs veletlen elirtam nem kell oltogatni hogy nem tudok irni *szerez helyett azt akartam irni szeret
2017. ápr. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!