Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok Ti hogy viszonyul (ná)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok Ti hogy viszonyul (ná) tok egy nagyon helyes picit fura sráchoz aki nem kezdeményez?

Figyelt kérdés

Mert én most ilyen helyzetbe vagyok de mindegy :) Ti mit tennétek ha mondjuk sokszor látnátok egy nagyon kis helyes srácot aki tök jól is öltözködik és nagyon szimpatikus lenne de tényleg, de azon kívül hogy rátok néz néha egyáltalán semmi jelét nem adja az érdeklődésnek. Ha elmegyünk egymás mellett mélyen a szemembe néz de amikor például az egyetemi könyvtárba majdnem velem szemben ült és tanult majdnem egy órán át akkor is rám rám nézett de igazából ennyi. Olyan kis magának valónak tűnik legalábbis mindig egyedül látom, pedig úgy tényleg látszik rajta hogy értelmes/normális. Nagyon szívesen megismerkednék vele de mégis hogyan? Volt már más is ilyen helyzetben? Nem vagyok nagyképű de eléggé szép lánynak mondanak szóval eddig nem nagyon volt ilyen gondom a figyelemfelkeltéssel.

Én meg nem fogok oda menni hozzá kezdeményezni, már azon is gondolkodtam, hogy lehet nem is magyar mert olyan picit fura nemtudom megmagyarázni :)


2017. ápr. 6. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen odamennék hozzá, v. csak kérdeznék tőle vmi. banálisat (amire esetleg tudom is a választ) v. csak úgy megszólítanám. "Látom, h. Te is sokat jársz ide. Diák vagy? Hol/ melyik szakon tanulsz, hol szokott a legtöbb órátok lenni?"

Aztán ebéd, fagyi, szendvics, séta, hol laksz, honnan kell bejárnod, rendezvények, kiállítás, előadások, bulik, kedvenc akármi, stb., szóval adja magát hasonló korúak között a párbeszéd - szerintem.

Könnyebb, mint gondolnád. Egészséges önbizalom, közvetlenség, nyíltság kell hozzá, de nem egy nagy ördöngösség. Pár mondat után bemutatkozni azért illik.

Hajrá!

2017. ápr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!