Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel egy lány figyelmét azon kívül hogy jól nézek ki?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy lány, a városba meg buszmegállóba szoktam látni. Nemtudom ki Ő de elképesztő :) Annyira szép, hogy már megőrülök folyton csak rá gondolok. Egyébként nagyon nőies is jó illata van és nagyon jól is öltözködik, nagyon szimpatikus. Külsőre azthiszem velem sincs gond, helyes vagyok és megnéznek a lányok de igazából ő nem nagyon alél el tőlem. Tudom, hogy valószínűleg nálam jobb pasik is próbálkoztak nála meg azért remélem nem csak a külső számít neki sem :) Ha összenézünk akkor is elkapja a tekintetét. De nagyon szeretném megismerni csak idegenek vagyunk egymásnak és általában mindig egy csomóan vannak körülöttünk nemtudom mivel indítsak. De legalább ha biztosra tudnám, hogy szimpatizál velem már venném a bátorságot, hogy odamenjek de mondom szemezni sem nagyon hajlandó, ha összeakad a tekintetünk egyből lesüti, utána meg én hiába nézem őt -szerintem direkt- nem nézne rám az istenért sem.
2017. márc. 27. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ha érdekelnéd, rád nézne... De menj oda és beszélgess vele, ha nem akar csevegni, akkor hagyd békén.
2017. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes amikor elkapja a szemét akkor eleve néz mikor én is ránézek. Egyébként meg szerintem nem az a bámulós típus
2017. márc. 27. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet észrevette, hogy egy random gyerek folyton nézi és zavarja. Hogy valaki meg milyen típus... inkább ne tippelgess, míg nem is ismered.
2017. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kössz a biztatást amúgy :D
2017. márc. 27. 21:51
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én például ha tetszik egy fiú még kevésbé merek ránézni, ha összeakad a szemünk, akkor is azonnal elkapom. 17l
2017. márc. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szimpi vagy csak szégyenlős. Nyitni kell felé. Meg lehet kérdezni, hogy hány óra, melyik busz mikor indul, stb...ha szemlesütve, netán mosolyogva válaszol akkor lehet tovább haladni, ha nem észlelsz semmi különöset akkor gond nélkül tovább állsz. Nem szabad ilyenkor sokat hezitálni, mert minél tovább agyalsz annál inkább nem lesz bátorságod odamenni hozzá és akkor fuccs az egésznek:)

Sok sikert!

2017. márc. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!