Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ez jelentheti azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ez jelentheti azt, hogy még szeretnétek találkozni?

Figyelt kérdés

A lánnyal moziban voltunk. Én személy szerint nagyon jól éreztem magamat és haza kisértem. Amikor elköszöntünk valamiért elnavigált a hídhoz (csakhogy rosszul XD) amit én egyébként tudtam, hogy rossz, de hülye szerelmes vagyok ezért felszáltam a buszra. És ráírtam, hogy hát rosszul navigáltál. Erre ő, hogy máskor is szívesen segít majd. Nem akarok sokat belegondolni (majdnem biztos vagyok, hogy nem jelent semmit) de azért kirakom ide, hátha akar majd még találkozni.



Első randi



2017. márc. 18. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Én csak szurkolni tudok a második randihoz!:D Nem egészen értem egyébként az egész dolgot, szerintem minden okés.:D
2017. márc. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2017. márc. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy pont most beszéltük meg, hogy lesz mad valamikor második randi... :D
2017. márc. 18. 21:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
De cuki vagy már, hogy azért elmentél arra 😁
2017. márc. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tényleg aranyos, hogy direkt elmentél a rossz irányba.:D

Sok sikert, remélem, összejöttök!

Ha igen, akkor idővel elmesélhetnéd majd neki ezt a kis sztorit, hogy amúgy tudtad, hogy rosszfelé küldött, de miatta mégis elmentél arra. :D

2017. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! ;D
2017. márc. 19. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!