Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok találkozni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok találkozni a sráccal, hogy mondjam meg neki higy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Sokkal idősebb tőlem, de nagyon akart talizni, ezért megbeszéltük a tegnapot, de lemondtam egy hülye indokkal.. Áttettük mára, de én ma se akarok. Mivel egy városba lakunk elkerülhetetlen higy egyszer összefutunk.. Mit mondjak neki hogy ne bántsam meg de lepattintsam?
2017. febr. 26. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat basszus. Es mindenkepp megbantos mar szoval torodj bele, de ha normalisan mondod el neki, esetleg beleszoheted hog van most valaki mas is a kepben akkor talan felfogja
2017. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Idős vagy hozzám és nem tudok veled elképzelni egy kapcsolatot és egy ismerkedést sem."

Ne foglalkozz már ennyi kórosan azzal,hogy ő belőle ez mit vált ki. Elmondod neki az őszintét és hagyd rá, mit kezd vele.

2017. febr. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Írd meg neki, hogy bocsi nem nőtt még ki a gerincem, hogy megmondjam, nem akarok veled találkozni.
2017. febr. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na mi lett, elmondtad? Vagy esetleg mégis találkoztatok?
2017. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elmondtam es nagyon megkonnyebbultem

Koszonom:)

2017. febr. 27. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!