Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, egy nagyon szép 18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy nagyon szép 18 éves lányt mivel szólítsak le az utcán?

Figyelt kérdés

Par percre szoktam csak latni mikor jon ki a sulijabol es siet haza. Nagyon szep csaj es latszik hogy tudja is magarol meg amugy is mindenki ot nezi. Nem szeretnek egy lenni a sok kozul bar nem hiszem hogy tulzottan sokan merik megszolitani. Nem vagyok egy nagy Casanova ami azt illeti eddig inkabb engem "szedtek fel" de most, szakitottam a baratnommel nemreg 2,5 ev utan szoval szeretnek mar ismerkedni ujra.

Annyi "elonyt" tudok mondani magamrol hogy tenyleg helyes vagyok, jol nezek ki es jol is oltozkodok legalabbis az emlitett lany kivetelevel altalaban megneznek :) Nekem viszont O kell. Valami tanacs? :)


2017. márc. 9. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd meg udvariasan, és mondd el, hogy mennyire hasonlít egy színészhez. Úgyis kíváncsi lesz, hogy kire. Ekkor jön a bomba. Mondd, hogy Mensáros Lászlóra! Ha ez még nem elég, dicsérd a bajuszát.
2017. márc. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zsenialis :D
2017. márc. 9. 15:43
 3/5 anonim válasza:

Húzd le cigivel, majd hívasd meg magad egy italra!

Így már biztosan nem leszel egy a sok közül!

2017. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
csókojom cépp néni, mi a véleménye az ecccarvúkrol?
2017. márc. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen poénnak szántam, de havernak bejött xD
2017. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!