Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Távkapcsolat első találkozón...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolat első találkozón milyen programok lehetnek jók?

Figyelt kérdés
1 éve ismerem a párom,3 hónapja vagyunk együtt. Már kétszer találkoztunk még a kapcsolat előtt, de azok nem voltak megtervezve, rövid találkozók voltak. Most viszont eljön hozzám 350 km-ről és 3 napot együtt tudunk tölteni. Én nagyon várom, de nem tudom miket csinálhatnánk amíg itt van, jó lenne kimozdulni itthonról valamerre, csak nem tudom hova mehetnénk. Nincsen valamilyen ötletetek esetleg tapasztalatotok? 17L vagyok, a barátom 21 éves.

#távkapcsolat #találkozó #elsotalalkozo #elso talalkozo #ldrs
2017. márc. 6. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Hű, kétszer találkoztatok a kapcsolatot előtt. Akkor hogy kell ezt elképzelni? Megbeszéltétek emailon, hogy ti mostantól egy pár vagytok???

Na mindegy?

Ha megmondanád melyik városban lesztek, lehet könnyebb lenne programot ajánlani.

2017. márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miskolcon
2017. márc. 6. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Önfeledt és hosszú beszélgetős séta, mindig jó :D Ilyenkor, tapasztalatom szerint, sokkal jobban megismeritek egymást, a reakciótokat, összhangot teremtetek...
2017. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!