Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Tetszik nektek, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Tetszik nektek, ha a lany kezdemenyez?

Figyelt kérdés
Joban vagyok egy sraccal es szetetnek vele esetleg randizni. Ugylatom, hogy o nem mer ugy nagyon kozeledni, de folyamatosan kozeledik hazzam.
2016. dec. 14. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Nekem igen.

Persze, jobban szeretek én kezdeményezni, de azzal sincs baj, ha a lány lép először.

Az viszont kiábrándító, amikor valaki inkább meggebed, de akkor sem lép, pusztán elvi meggondolásból, mivel hogy "azt nem neki kell".

2016. dec. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze

És #1 +1

2016. dec. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja.
2016. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Személy szerint azokkal a csajokkal akik kezdeményeztek nálam, soha nem sikerült sokáig eljutnom...valahogy már akkor elveszítették a varázsukat amikor oda jöttek :D.


Nem tudok úgy örülni a sült galambnak már, mint régen amikor szűz voltam.

Nem tudom, mostanában ha akarok csajt akkor szerzek kb fél óra beszélgetés után általában már megbeszélek vele egy randit is....szerintem eléggé lúzer dolog várni, azt hogy egy lány kezdeményezzen (nekem elég annyi is, ha sok ideig bámul vagy egyértelmű jelet ad arra, hogy gyere már ide te paraszt).


Akkor szoktam várni egy lány kezdeményezését, ha nagy a rizikó faktor arra, hogy nem sikerül. Amúgy sok mindentől függ ez...pl ebben a hónapban 3 lány is odajött hozzám úgy, hogy kezdeményezett, és hát elég uncsi ám egy idő után ez, ha már csak női szemmel nézed a dolgokat.



Persze aki 50 éve egyedül volt az nyilván annak is örül, ha hozzá szólnak...szóval nem tudom relatív dolog ez.

2016. dec. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen
2016. dec. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!