Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok nektek mennyire fontos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos egy fiúnak az öltözéke, kinézete?

Figyelt kérdés
14F

2016. okt. 25. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy milyen fajta ember. Hogy viselkedik stb. Ha szimpi akkor engem nem nagyon szokott erdekelni
2016. okt. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány, de azért válaszolok, én tipikusan az a "belső a lényeg* srác vagyok, és ez igazis mert szerintem csúnya vagyok mint a szar, és mégis össze szoktak jönni a dolgok lánytéren, szóval válaszolva, szerintem fontos, de ha megnyerő személyiséged van akkor az értelmes lányok nagy része leszrja:)
2016. okt. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. okt. 26. 07:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Természetesen számít...bár nálam az öltözködés kicsit fontosabb.

Meg nyálas duma,viszont a belső,pontosabban a kisugárzás,ami eldönti tetszik-e az illető vagy sem.

2016. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a kisugárzás a legmeghatározóbb.

Az igényesség ugyancsak lényeges, a ruhái is legyenek tiszták. A gének annyira nem játszanak nagy szerepet. Lényeg, hogy tartsa karban magát, de szőrszálhasogató azért semmilyen módon ne legyen.

2016. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból számít az öltözködése,hogy ne öltözzön slamposan, mindig ápolt és tiszta legyen.

De persze nem a legújabb Adidas cipőjétől fog megtetszeni egy srác, hanem a külső-belső összhangjától.

Számomra nem ér sokat az,ha egy fiú ijesztően helyes,közben pedig egy bunkó paraszt, az pedig inkább barátként jöhet szóba,aki megértő, jó beszélgetőtárs,viszont kinézetre nem az én esetem.

Tehát egyik véglettel sem elégednék meg. Számomra az a tökéletes, aki segítőkész,kedves,lovagias,jó szándékú,sok közös témánk van és mellette még vonzónak is találom.

2016. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. okt. 27. 07:38
 8/8 anonim válasza:
nekem nem fontos lenyeg hogy kedves es aranyos legyen
2016. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!