Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom egy 17 eves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom egy 17 eves fiunal felhivni magamra a figyelemet?

Figyelt kérdés

Anelkul hogy nincs kint semmim es nem vagyok csattag reszeg.

Varom a segitsegeket 😊


2016. szept. 11. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
farmer short, tűsarkű, ku.*rvás rúzs
2016. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hány èves vagy?attól függ
2016. szept. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz vele. Meglepően hatásos, még ha egy jó adag bátorság is kell hozzá. :)
2016. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16 eves vagyok.

Es picit moletebb viszont eddig neki a mostani divat lanyok jottek be. Beszelgetunk de valamiert mindig bunkon valaszolok neki de o turi masnak viszont egybol vissza tud szolni.

2016. szept. 11. 21:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is nagyon büszke vagyok rád, mert intelligensen közelítesz egy fiú felé! Ez fél győzelem.


Gondolkozz el magadban, mit érzel akkor, amikor bunkón válaszolsz neki. Biztos van olyan lány/nő (pl. anyukád), aki a példaképed. Ő vajon hogyan válaszolna? Hogyan oldaná a feszültséget? Vajon kell-e mondani a srácnak, hogy "kérlek, ne mondj ilyet", amikor olyat mond, amire te bunkón válaszolsz?


Ami engem illet, a szoknya nekem bejön. De nem félcipővel/tornacipővel, hanem balerina cipővel vagy magassarkúval (néhány centis sarok)! Dicsérd meg, milyen erős/izmos/jó kiállású. Kérd meg olyanokra, amit meg tud csinálni (de nem az, hogy emeld fel a kezedet), aztán dicsérd meg, milyen ügyes (pl. kezdd el, milyen kövér vagy, biztos ő sem tud felemelni; amikor pedig felemel, csodálkozz el az erején). Az elcsodálkozáskor vedd figyelembe, hogy nem egy óvodáson csodálkozol el, hanem egy igazi macsó férfin. Ha még meg is győz arról, hogy nem vagy kövér, hanem milyen csinos vagy, akkor egy puszit is adhatsz neki. De ne úgy, mint aki alig várja, hogy megpuszilhassa. Érezze azt, hogy kiérdemelte, és nem kaphat puszit minden apróságért, csak komoly dolgokért.


Mellesleg a figyelemfelhívás általában nem olyan, hogy bedobom az automatába a pént, és egy perc múlva már iszom a kólát. Ha valaki olyan kell, aki komolyan tervez veled, akkor nem ez az első lépés. Alakítsd ki benne magadról a rendes lány (vagy amilyen szeretnél lenni) képét! Az a fontos, hogy ha rád gondol, vagy meglát, akkor óhatatlanul ne a bunkó válaszod jusson eszébe, hanem az, hogy te egy finom hölgy vagy. Hosszú, kemény munka, de az élet már csak ilyen.


21F

2016. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!