Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti furának tartanátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti furának tartanátok egy olyan srácot akinek a fiús lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is a fiúsabb lányok jöttek be, rövid haj, kisebb mell, fiús ruhák, tehát az ilyen tomboy lányok. Ezt furának találnátok? Sok barátom hülyül vele meg hogy ez milyen már, de én nem érzem furának, nem tehetek róla hogy ilyen lányok tetszenek.



18/F



2016. szept. 3. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Egyátalán nem fura. Neked ilyen az izlésed és ezzel vagy egyedi. Ennyi :)
2016. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha neked az tetszik akkor az tetszik. Ne foglalkozz más véleményével. Ennyi:)
2016. szept. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyaltalan nem furcsa:)

en is tomboy vagyok:3

2016. szept. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy nem találjátok furának, engem mindig furcsálltak érte, hogy miért csak az ilyen lányok tetszenek. Mondjuk én elég radikális vagyok, a tomboy féle lányokon kívül más nem is tetszik valamiért, kicsit félek tőle hogy ebből még a jövőben problémáim lesznek társkeresés ügyileg, dehát ez ezzel zár.
2016. szept. 21. 18:28
 5/10 A kérdező kommentje:
*jár
2016. szept. 21. 18:28
 6/10 anonim válasza:

eggy az ízlésünk bro

mondjuk a nagyon rövid haj már nem jön be. És valamiért nem szempont nekem egy lánynál hogy nagy legyen a tits

2016. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Ezt lányként írom, hogy ilyenről még nem hallottam, de ezt el kell fogadni! Nem muszáj említeni másnak. Bárki tetszhet neked, akit akarsz.!
2016. nov. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ez tetszik :)

F

2017. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ez szerintem nem fura mert én is fiús lány vagyok ez a cs:go horror kocsik fekete es stb 😂😂😂
2017. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Te most nem tudod mennyire megkönnyebbültem és mennyire feldobtad a napom *-* kevés olyan fiú van akinek nem a lányos lányok jönnek be és most ez egy kicsit nyálas lesz...de egy kincs vagy xd Hiába vagyok pozitív és humoros, de valószínűleg a fiús stílusom miatt már 5 lány, de még egy fiú sem vallott szerelmet xdd (rövidebb göndör haj, 173 cm, bőbb vintage cuccok random turkálókból xd) Köszi hogy felvidítottál *-*

16/L

2020. ápr. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!