Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Srácok milyen csajokat szerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok milyen csajokat szerettek? 17/L

Figyelt kérdés
Akar kuldo belso
2016. jan. 18. 16:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
Kedves, aranyos, barátságos, mosolygós és gondoskodó :)
2016. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Kedves,aranyos,nem hisztis,mókás és bolondos.

Külsőre:

-Szőke haj előny,de a többit se utasítom el.

Helyes arc.

Szép hosszú haj.

Ne legyen pláza cica és hasonló.

Ja és ne legyen kövér,de sovány sem.

Bármit megadnék egy ilyen lányért.

2016. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a szépet
2016. jan. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom h tetszel e
2016. jan. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ha szeret magamért szeressen,és ne csak egy eszköz legyek a számára,kinézetben nincs ideálom,ha tetszik tetszik ha nem nem :) 16/F
2016. jan. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jó kedvű, humoros, de az se baj ha egy kicsit visszahuzódóbb ,és ne legyen rajta egy kilo smink
2016. jan. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tecen nekem, legyen szép, kedves, életvidám, és elöny ha 17-20 éves
2016. jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Külső: alacsony olyan 155-165 cm körül, legyen vékony (valamiért nekem a vékony lányok jönnek be :D), haj/szem szín mindegy, de lehetőleg hosszú haja legye, nem túl sok smink.

Belső: érzelmes, romantikus, vicces, megértő, féltékeny (valamiért ez is bejön :D), akár perverz is lehet, de ne az a nagyon vad :D. 16f

2016. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Velem naggyabol egy magassagu karcsu hosszuhaju metalos lanyok :) Persze itt is van extrém ami nem jo de azert mutassa meg ;)

Belso: akar csondes, visszahuzodo vagy (ennek az ellentettjere nem tudom a szót). Kedves baratsagos inteligens: lehessen vele filozofalgatni. Ezek fontos belso tul.ok lehetnek de nyilvan ennel sokkal összetettebb egy ember szoval szamit az öszhatas.


17/m

2016. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Külső megfog, belső megtart. Külsőleg mindenképp legyen igényes, szőke hajúakat preferálom, de annyira nem érdekes a hajszín, felőlem lehetne akár narancssárga is. Mivel kondizok, ezért elvárnám a páromtól, hogy ne legyen duci, szeretem a kismellű/fenekű lányokat. Öltözködjön csinosan, mosolyogjon sokat. Belső, fontos, hogy intelligens legyen valamilyen szinten. Nem muszáj tudnia minden sulis szarságot, mert engem se érdekelnek, úgy érteném inkább ezt, hogy lehessen elbeszélgetni vele, ne csak a bólogatás meg az "igeeen" legyen. Már láttam pár agyhalott plázacicát, a hideg kiráz tőlük. Legyen céltudatos, ne az első ipariba akarja végezni a tanulmányait. Küzdjön a céljaiért és ne féljen kimutatni az érzéseit. Kb ennyi. 17/F


(Innentől remélhetőleg nem olvassák a nők. A baba típusú lányokat kedvelem, 3 óránként felkelnek szopni és visszafekszenek aludni :'D Na jó csak vicc volt.)

2016. jan. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!