Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy erjem el nala, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erjem el nala, hogy tobbszor akarjon talalkozni?

Figyelt kérdés

Nem reg megismertem egy lanyt, o 18 eves, en 17,eddig hol en, hol o irt ram, de par napja talalkoztunk es elso randin csokoloztunk, aztan kezenfogva setaltunk, de azt mondja most egy hetig elfoglalt lesz,(nem tudom mennyire igaz ez, de lehet hogy az), es nem er ra talakozni.Egyebkent mostmar a randi ota mindennap o ir ram, nem latom semmi jelet hogy nem erdekelnem,de hogy tudnam ra venni hogy o konyorogjon azert hogy talakozzunk, vagy csak hogy legalabb varja annyira hogy ne akarjon majdnem egy hetet varni ra.

17F



2015. nov. 10. 04:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert egy hetet nem lehet várni ám

Amugy amig beszéltek addig találkozhatok is

2015. nov. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Könyörögjön? Ez azért elég betegesen hangzik pláne hogy 1x találkoztatok.
2015. nov. 10. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hajaj...
2015. nov. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Ha nem írtad volna, hogy azt akarod,hogy könyörögjön, írtam volna neked értelmes javaslatot, de ezzel bebizonyítottad,hogy beteg elme vagy...
2015. nov. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon lökött vagy. DOLGA VAN, EMBER!!! Fel tudod ezt fogni? Lehet, hogy ő nem kocka és mondjuk tanul, vagy valami értelmes.
2015. nov. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
'Konyorogjon'. IIIIIstenem.... Ember.. Na ne
2015. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Könyörögjön? :D

Nyilván várja, különben nem írna minden nap.

Annyira hihetetlen, hogy egy hétig sok dolga van.

Inkább örülj neki, hogy akar még veled találkozni.

2015. nov. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Találj valami érdekes programot.(engem,most fűztek be így még egy randira).Ha gondolod beszélhetünk priviben az üggyel kapcsban.:)
2015. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Könyörögjön.....:DD öcsém, egy ilyen embernek tényleg visszacsókolt vagy csak álmodtad?
2015. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!