Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy békitsek ki egy pasit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békitsek ki egy pasit akit megszívattam akaratomon kivül. De ennek ellenére beszélünk csak összevesztünk. Többi lent. Ötletek?

Figyelt kérdés
Nagyon elfoglalt a fiú. Ezért valami olyanra gondoltam, hogy vennék valami piát meg rendelnék pizzát és áthívni beszélgetni, megnézni egy filmet. Vagy valami ilyesmi.. Nem lenne hülye ötlet?! Valami más ötletetek lenne arra, hogy kibékítsem és beszélgessünk egyet egyenlőre semmi komolyabb nem lényeg.?! Köszi előre is. (Csak normális válaszokat légyszi)

2015. okt. 25. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ez az, biztos nagyon imponálna neki egy piálós csaj... de igen, nagyon hülye ötlet. Ha meg összevesztetek, nem fog átmenni hozzád. Először azt érném el, hogy normálisan viszonyuljon hozzám, bár attól függ, mekkora köcsög voltál vele szemben?
2015. okt. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kibékültünk kb. De nem ugyan az a helyzet. Én is meg ő is feszült meg fura még fészen is beszélni. Ezt a feszültséget akarom valahogy leküzdeni úgymond.
2015. okt. 25. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha elhívod magadhoz és összezárva lesztek, az nem biztos, hogy a legjobb megoldás a feszültség enyhítésére.Akkor már inkább menjetek el valami olyan helyre, ahol több ember van és ha nagyon kellemetlen a szitu, akkor le tudtok lépni.
2015. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Légy vele őszinte, kérj tőle bocsánatot, még ha nem is akartad őt megbántani. Tisztázzázok a helyzetet semleges környezetben, mert ha áthívnád, az kicsit offenzíven hat. Sütheszt is neki valami finomat. A (normális) pasik nem haragtartóak. :) 20/L
2015. okt. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkienk. Hát nem tudom. Elmenni pont hogy nem akarok mert nem akarom hogy kombinaljanak meg sosincs ideje. A sütéses dolgot probáltam és nem jött be. Fogalmam sincs hogy mit kéne tennem. De köszi a tanácsokat
2015. okt. 25. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!