Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.17 éves vagyok,és nemsokára fogok találkozni egy velem egykorú lánnyal,még sosem volt barátnőm.

Eddig csak facebookon beszélgettünk,és úgy veszem észre,hogy kedvel.

A kérdésem az lenne,hogy mit csináljak az első randin?

pl. amikor elsőre meglátjuk egymást,az oké hogy köszönök,de utána adjak neki arcra puszit?

Mert belegondolva elég furán néz ki,hogyha csak beállok elé,és csak nézem,vagy nem?

Amiután találkoztunk,utána elfogunk menni sétálni.Bár ez nem tudom mennyire fontos ebben a helyzetben.

Nem vagyok félős,csak még sosem voltam ilyen helyzetben.

Ja és még egy kérdés.

Egy kis plüss dolgot szeretnék neki venni,ami kicsi,és aranyos.

Szerintetek ez jó ötlet,vagy találjak ki valami mást?



2015. szept. 24. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

2 puszi arcra szerintem korrekt :)

szerintem aranyos, de egy szál rózsának én személy szerint lehet jobban örülnék :) az romantikus és minden lányt meghat.

2015. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,arra is gondoltam,de akkor egész végig fognia kéne a virágot,ami szerintem nem lenne túl kellemes neki,a plüss macit,úgy gondoltam,hogy a végén adom át neki,amikor elköszönünk egymástól
2015. szept. 24. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
végülis ahogy érzed :) mindenesetre szerencsés lány hogy ilyen srácot talált. sok sikert nektek :)!
2015. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a plüss dolog ^^ Biztos örülni fog neki, és még tovább is tart mint a virág ;)

Aztán csak ügyesen! :DD

2015. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2015. szept. 24. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor sorolom. Találkoztok, arcra puszi mehet. Rózsát ne vigyél, mert a randin csak terhére lesz. Ráér majd a 3-4. alkalommal is. Plüss állat is mehet, de csak búcsúzáskor add át. Első randinak ez bőven elég.
2015. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!