Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hívjam el? Lent.

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívjam el? Lent.

Figyelt kérdés

Igazából nem akartam írni sehová ezzel kapcsolatban mivel "egyedül" akartam csinálni az első csajom megszerzését de most olyan helyzet jött amire nem voltam felkészülve szóval:

Van egy lány (17 éves) már találkozgattam párszor vele több órás beszélgetések formájában. Már előző alkalom vége fele is el akartam hívni valahová. De útközben rákérdeztem milyen helyekre megy és nem igazán szeret fagyizni, sütizni cukrászdába menni. Nem szokott kávézókba menni(, mert szerinte káros a koffein). Nem szokott gyors kaját se enni vagy csak ritkán(mondjuk azt én se sűrűn). Én pedig ilyesmi helyre gondoltam. Nem az a tipikus "jókislány". Én meg nem fogok elmenni inni meg ilyenek főleg, hogy még 17 vagyok. Neki volt idősebb barátja az el-elvitte néha egy bárba. Nálam ez kilőve. Szóval ötletem sincs, hogy hova lehetne. Kőbányán járunk suliba és mivel elhívni nem sikerült arra gondoltam, hogy a suli utáni séta helyett valahova elmennénk. Már csak az a kérdés hova. Kéne egy jó beülős hely (ami lehetőleg nem durván drága) amire nem lehet nemet mondani. Ötletek?


Előre is köszönöm. :)



2015. szept. 23. 16:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A kerületben kéne jó hely vagy a XX. ker felé.
2015. szept. 23. 16:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Köki? Vagy Eurocenter? Mi amúgy amig Kőbányán laktam, gyakorlatilag sehova nem mentünk, kőkire csak, ott van pizza, meg maszkalhattok.
2015. szept. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát menjél discoba, ne legyél már ilyen töketlen p&cs. Félsz belépni egy bárba vagy egy discoba?
2015. szept. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

# 3/3 Még nem vagyok 18 jövőre leszek.

1. Be sem fognak engedni.

2. Nem az a fajta vagyok.(Bár most ettől eltekinthetünk)


Lehetek akármilyen bátor vagy gyáva az nem változtat az életkoromon.

2015. szept. 23. 17:34
 5/5 anonim válasza:

Hívd el inkább hétvégére állatkertbe vagy kirándulni, esetleg bringázni!

Nem csak piálásból meg kajából áll az élet!

Egy jó program többet ér, amiről aztán mesélni lehet...

2015. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!