Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18 eves fiu vagyok, mikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 eves fiu vagyok, mikor lesz vegre elég?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elso sorban lanyok velemenye erdekel. Nem tudom hogy mi van velem de sosem tudok semmien lanynal meg allni es visza menoleg elgondolkodva aggaszt a tudat. Nem vagyok szemét es sosem b*szok ki egy lannyal sem legalabbis en ugy erzem.. minden lanyt alaposan valasztok meg csak a legjobbak kozul szeretek valasztani. De mar az elejen masodik talalkozasnal eldolt a fejemben hogy johet a kovetkezo. Mért van ez? Nem szanok senkire sem idot talan ez a baj de mindig csak a hetvegem szabad mert FSZ-re jarok es delutanonkent konyvelokent dolgozok es a ketto egyutt le merit teljesen. Mindig a szokasos van hogy mindig egymas utan jonnek es egyikben sem talalom azt ami kell de meg en sem tudom h mit keresek. Meg ferre ertes ne essen nem egy eletre szolo baratnot szeretnék hanem annál egy szintel lentebbi kapcsolatot szeretnék :) De tudom hogy tuti kepes lennék egy jo kapcsolatra. Lanyok nagyon kivancsi lennék a véleményetekre. Ha esetleg valami kerdes merulne fel bennetek, szivesen valaszolok! :)

Koszonom!



2015. szept. 9. 16:17
 1/4 anonim válasza:

Ha őszintén te sem tudod, mit szeretnél, mit és miért teszel, akkor mi honnan tudhatnánk? Nem bunkózásból kérdezem.

Mire mész, hogy elmondhasd, mennyi nővel volt már dolgod? Gyűjteni a trófeákat?

Én, mint nő, biztosan úgy könyvelnélek el, hogy igenis kib-sztál velem, ha a 2. randi után hűlt helyed találnám, s ne adj Isten máskor meglátnálak mással.

18 éves vagy, érthető, hogy így viselkedsz. Tombolnak a hormonjaid, meg minden. Majd kinövöd.

2015. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azert erzem azt hogy egyikel sem b*sztam ki mert nincs olyan baratnom akivel ne lennék jóba.. es bocsi tenyleg igazad van, de azert irtam le hogy ki alakuljon egy kep rolam egy igazi kep.. meg ne ugy ertsetek hogy jajj most inkabb meg se vagy jo es szo nelkul szia.. nem, szepen el meg lehet dumalni mindent hogy ne haragudj nekem ez nem megy. Nem vagyok amugy sem valamo nagy irodalmar kepregeny iro sem es azert irtam ide mert baratomtol hallottam hogy itt nagyon sok ember van es en sok ember velemenyere lennèk kivancsi.

szoval ferre ertes ne essék ezert is irtam h kerdezzetek batran mert en is most kerdeztem toletek! :)

koszonom!

2015. szept. 9. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hanyagold ezt a csajozás dolgot egy időre, amíg nem rendezed le a dolgokat magadban (:
2015. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem, kicsit ismételd át, gyakorold a nyelvtant. Lehet, hogy az segítene a "csajozásnál".
2015. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!