Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet most a lánnyal?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet most a lánnyal? (lehet kicsit hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Van egy lány, itt ismertem meg gykn..pár nap beszélgetés után találkoztunk is, ő is abban a városban lakik ahol én..

Nagyon jól el tudtunk beszélgetni, és nem is bánta hogy hazakísérjem..az anyja is bemutatkozott, nem volt semmi gond..aztán volt ölelés is, és szó volt róla hogy még találkozunk..de nem is nagyon akar már írni se, és azt mondta inkább szeretne hétvégén találkozni mert akkor jobb lenne..pedig attól hogy iskola van, nem árt neki se kis szabadság..

Mégis mi van? Lehet hogy csak le akarna rázni? :(


18/F és 17/L



2015. szept. 1. 19:51
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy csak egy kis iső kell neki :)
2015. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
*idő
2015. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy egy kicsit hirtelen volt neki az egész és időre van szüksége. mit tanul? milyen tanuló? mert ha fontos neki a tanulás vagy ha esetleg úgy nevelték, hogy a tanulás legyen az első.:) engem is így neveltek. az más, hogy néha több dolog is megy egyszerre, de ha ő esetleg nem ilyen.:) ne aggódj szerintem:)
2015. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!