Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csinálhatnék ha nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék ha nem ír vissza?

Figyelt kérdés

Lány osztálytársamról van szó. 16 évesek vagyunk. Már korábban is volt ilyen. Akkor több hét után újra írtam neki mást, akkor visszaírt.


El szerettem volna hívni fagyizni. Úgy gondoltam, hogy nem rögtön hívom el. Ráírtam tegnapelőtt reggel, amikor még szerintem aludt valamit, arra akkor válaszolt, amikor már én aludtam este. Azután tegnap reggel is kérdeztem újra valamit, arra még most se válaszolt. Facebook szerint kb negyed órája volt aktív.


Lehet, hogy azzal ba*sztam el, hogy nem beszéltem vele nagyon élőben, csak facebookon írtam rá?


Meg askfm-jén olvastam korábban, hogy néha el szokott felejteni válaszolni.



2015. júl. 10. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Te most még hányszor írod ezt ki, kiegészítgetve más mondatokkal? Legyél már életképes! Ha nem ír akk beszélj vele személyesen, ha úgy is hideg veled, akkor hagyd békén.
2015. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Beszélj vele élőben hanyagold a netet ti mindent ott akartok elintézni szerintem egy kapcsolat elindítására tökéletes az hogy megismerkedtek a neten de szerintem jobban bejön a nőknek hogy ha oda mész és elhívod ott úgysincs idő kitalálni valami béna dumát vagy már csak azt az oldalát nézd hogy láthatod a mosolyát hogy tetszik neki
2015. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hol lakik pontosan(utca, házszám), de elég messze, így nem tudom személyesen elhívni:(
2015. júl. 10. 20:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Például?
2015. júl. 10. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
jöjj rá magadtól
2015. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi...
2015. júl. 10. 21:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szükséges pont a házukhoz menni. Írj rá barátnőjére, hogy esetleg hol tudos elcsípni, de megkéred, hogy ne árulja el neki.

Tényleg nem mindent a neten kell elintézni. A facebook jó arra, hogy elkezdj valamit, igen. De amit elkezdesz, azt tönkre is teszi. Meg nem csak azt, amit ott kezdesz el.. Hanem mindent.. Barátságot, kapcsolatot, mindent.. Ébredjünk már fel emberek! Van élet a facebookon kívül is...

2015. júl. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!