Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti kiakadnátok ezért?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok ezért?

Figyelt kérdés

Ha már hónapok óta nem beszélsz a barátoddal de nyáron taliznátok. Semmit nem tudsz hogy mi van vele most. Nem mered felhívni.

Megismerkedsz egy sráccal aki első látásra szerelem. Talizol és összejössz vele és nyáron nem talizol exeddel. Nem akarod rendbe hozni vele, mert csak megszokás volt már szerelem nem.


2015. júl. 6. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom eldöndeni hogy a kérdésed olyan bonyolult mint a női logika vagy csak reggel van
2015. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk lehetne a lányban annyi gerinc, hogy ha már kavar egy másik sráccal akkor egy sms-ben vagy a facen megírja, hogy vége. Nem pedig sunyi módon nem jelenek meg a megbeszélt randin, és nem szólok egy szót sem.
2015. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. ő szar le hónapok óta nem is ír.

2. nem randi lenne hanem lovastáborba mennénk.

2015. júl. 6. 09:33
 4/5 anonim ***** válasza:

És ha nem randi? Akkor is azt írtad, hogy szerelmes vagy belé...

Nem csak neki kell írnia neked. Ő is gondolhatja ezt, mert te sem írtál neki.

2015. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én írtam... kerestem mikor lehetett. ez van nem érdekel, találtam mást aki csodálatos módon le tud jönni pedig két órát utazik ő is!
2015. júl. 6. 17:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!