Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam randira?

Figyelt kérdés
Itt konkrétan a meghívásra gondolok úgy értem valami frappáns szöveg mellé hogy ne csak egy sablonos "eljönnél velem egy randira" duma jöjjön ki belőle.

2015. júl. 1. 23:57
 1/4 anonim válasza:

Azt te kell kitalald, es nem baj az sem ha megakadsz a szovegben, a lanyok szeretik...


De javaslat: Indulj ki addol ,hogy tegyuk fel hogy szeretted meg. Pl. Caitlyn<NÉV> , ahogy lattalak megtetszettel, sajnos szegyellossegem megakadalyozta, hogy megkerdezzelek, mivel feltem ,hogy nemet mondassz, de most osszeszedtem minden batorsagom, es megkerdezlek:

-Eljonnel velem randizni ?


Persze, ez stilustol fugg...

2015. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ez olyan lirikus, uriemberes volt, de lehet kemenyedd is, ez attol fugg mit szeretnel kimutatni, a gentlemen stilusodat vagy a rosszfiju stilust... Altalaba a lanyok az elsot szeretik.


Itt egy tinisebb valtozat: Figyelj, kaptam ket jegyet a holnap esti mozifilmre... Esetleg el szeretnel jonni velem?

2015. júl. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igazság szerint valami viccesebbre gondoltam, olyanra ami közös bennünk és például csak ő érti.


Értékelnétek egy ilyen meghívást lányok?

2015. júl. 2. 01:16
 4/4 anonim válasza:

A 2. kerdesre is valaszolhatok:


IGEN - a lanyoknak nagyon szamit a szoveg, de ugyanugy a helyzet is amiben megkered... kulonleges/szokatlan helyen kell legyen , ahol nem mindennap talalkoztok... mind pl iskola.


Ami a szoveget illeti, ha olyat akarsz ami 'kozos' es 'csak ti ertitek' akkor en nem segithetek


P.S Meglep, hogy mennyire jol tudom, de meg sincs merszem megprobalni :))

2015. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!