Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek hogy ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ennek a fiúnak szimpatikus legyek?

Figyelt kérdés

Én nyolcadikos vagyok (14/L),ő kilencedikes egy suliba járunk és régóta beszélgetünk nekem ez a srác nagyon szimpatikus lett és hát egy kis idővel én ezt el is mondtam neki de ő azt válaszolta : kicsit máshogy nézem a dolgokat mint te!

zavarja a korkülönbség őt valószínűleg!!! vagy nem tudom mi a baja! Mert külsőmmel nincs baja se belsőmmel mert mondta hogy jó fej vagyok!


Ma is beszélgetett egyik lány barátjával én is az enyémmel és közben engem nézet meg sokszor néz rám és nem tudom miért...meg van hogy velem és barátnőimmel beszélgetett pl.: ma is együtt ökörködtünk!



2015. jún. 8. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
őőő.. milyen korkülönbség? :D egyidősek vagytok kérlek
2015. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ő..egy évvel idősebb de az nem nagy dolog szerintem!! (tökre úgy viselkedik mint ha tetszenék neki ...és közben meg nem)
2015. jún. 8. 15:14
 3/7 anonim válasza:
Simán lehet, hogy tényleg tetszel neki, csak van egy olyan szempontja, ami miatt nem akar jobban közeledni. Ez idővel megváltozhat.
2015. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
jófejnek tart de nem érez többet barátságnál, ennyi
2015. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
két féle válasz de jó ...
2015. jún. 8. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet meleg a pasi...erre nem gondoltál?

Ha MÁS szemmel lát... hoppp

2015. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
xdd isten ments mert már voltrá példa hogy meleg fiú tetszett meg :DDDDD :,D tuti nem az :D
2015. jún. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!