Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti járnátok teltebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok teltebb lánnyal?

Figyelt kérdés

Úgy értem nem vagyok egy csontváz.

Írhattok privt is!


2015. jún. 2. 14:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Igen, járnék, csakis azzal járnék! De a 60kg ne is haragudj, nem telt!
2015. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#10 Te jó ég!!!

160cm-es lánynak 50kg a megfelelő súly, az alatt túlsúly.

Fiú létemre 170cm és 60g vagyok.

Szerintem az a gáz, ha a csaj arányába nehezebb mint te vagy. Ha te 2m vagy és 100 kg az elfogadható, de attól még a csaj igen elhízott 180cm-esen 80kg-al.

Szóval én nem járnék az biztos.

2015. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

#12 Javasolnám neked ezt az oldalt: [link]


Csak hogy eláruljam, nem a 160 centin volt a hangsúly, hanem a 64 kilón.

Az pedig 160 centitől kezdve elfogadható. Ha a 160-ra is kíváncsi vagy: 47 - 64 kg a megfelelő súly.

2015. jún. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

12.

Köszönöm!Tényleg!:)

2015. jún. 2. 17:29
 15/20 A kérdező kommentje:

Bocsi!!!

Elírtam!

13.

2015. jún. 2. 17:31
 16/20 anonim ***** válasza:

A kérdésedre nem adtam választ, csak a válaszolókat láttam, hogy nem tudják hova tenni ezt a súlyt. A 60 kiló az a súly ami a legtöbb magassághoz megfelelő, persze azért teltebbnek tűnik alacsonyabb, és vékonyabbnak magas esetén. Kinek mi jön be, de szerintem a legtöbben az alakodat nézik, nem állítanak mérlegre.

Magára a kérdésedre pedig azt tudom mondani, nem ezen múlik.

2015. jún. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Az pedig 160 centitől kezdve elfogadható."


Orvosilag. De esztetikailag?

2015. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Erre írtam, hogy a kérdésre ez nem válasz, mert mindenkinek más tetszik... Itt van kicsit fentebb, olvasd csak el. Ha számokat írtok, számokat kaptok. Anélkül mégis hogy akarod eldönteni, ki szép, hogy látnád? A számok alapján nem fogod esztétikailag megítélni a dolgot.
2015. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

annyit mondhatok hogy egy 160 centis 60 kilos csaj nekem tutira nem tetszene.


A nejem 173 centire volt 54 kilo amikor megismertem es nagyon csinos volt. Na ehhez viszonyitok.

2015. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Lehet viszonyítani, persze. Ez az orvosilag elfogadott tartomány is csak viszonyításhoz jó, ezért írtam be. Azt biztosra mondhatom, hogy ha valakit lead vagy felszed 15 kilót, nem ugyanúgy fog kinézni, hiába esik még mindig bele.


Viszont biztos lenne olyan lány is, aki 174 centi és 54 kiló, mégse tetszene, meg szerintem olyat is, aki igen, de több van rajta.


Én két szám alapján nem tudom ezt megítélni, a nejedet sem tudom megmondani, tetszett volna-e nekem vagy sem amikor annyi volt.

2015. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!