Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam el randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Hogyan hivjak el egy lányt randira? Nem tudok róla szinte semmit a nevit is onnan tudom hogy láttam az Instagramon amikor lapozgata, bekovetem instan és egyből vissza jelölt, de nem tudom hogy mit írjak neki, gondoltam hogy elhívom kávézni de más ötletem nincsen. Illetve azt sem tudom hogy van e barátja vagy nincsen. Mind ketten 20 évesek vagyunk

tegnap 20:50
 1/2 anonim válasza:
Szerintem először próbálj meg vele élőben beszélni, mond neki szoktad látni stb, mondjuk én a helyedben nem jelöltem volna be instán hiába tudom a nevét, mert ha így élőben elkéred tőle egy ilyen beszélgetés folyamán az instát akkor kapsz róla egy képet hogy szimpatikus vagy-e számára vagy sem azáltal hogy meg-e adja az insta nevét
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először beszélgess vele. Ismeretlenül egy randira hívás általában idő előtti bukáshoz vezet.
tegnap 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!