Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan emeljem egy szinttel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan emeljem egy szinttel magasabbra a barátságunkat és kezdjünk el randizni?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó barátomról van szó, akivel jelentek a gimi utolsó évében egy osztályban vagyok. 4 éve ismerem és 3 éve egy baráti társaságunk van. Bírjuk egymást, szóval attól nem félek, hogy nem tetszene neki a személyiségem, sokáig egy “karnyújtásnyi” távolságot tartottunk, ami utólag visszagondolva azért is lehetett, mert talán próbáltuk elrejteni az érzelmeinket.


Hivatalosan még nem mondtuk ki, hogy szeretnénk többet egymástól viszont az utóbbi időben egyre gyakoribbak lettek a jelek, amik arra utalnak, hogy tetszem neki. Hogy példád mondjak: Szemezünk és úgy igazán egymásra mosolygunk, végigfuttatja rajtam a szemét, tartjuk a szemkontaktust, többet foglalkozik velem, pedig ott van a legjobb haverja, álölelt amikor a baráti találkozásról hazaindultam vagy amikor hideg volt a kezem, fel akarta melegíteni illetve beleegyezett, hogy együtt táncoljunk a szalagavatón (“Mindig szívesen”.)


Nos, három hét múlva lesz egy giminek a bálja, ahova elhívott amikor kettesben voltunk, viszont mint megtudtam a többieknek is említette, hogy tudna kártyát szerezni. Ezen mondjuk egy picit csalódtam, mert reméltem hogy kettesben tudnánk több időt tölteni (hiszen amikor mindenki körülöttünk van, nem igazán tudunk feloldódni). Erre azzal viccelt, hogy “vásárolt miattam új öltönyt. Ja, mégsem, hanem a bál miatt”.

Na meg, mikor én vittem a többi barátunkat haza egy buliról, másnap írt, hogy mindenki rendben hazaért-e. Végül a flörtnél kötöttünk ki - én írtam hogy “Egyre jobban lenyűgözől a tudásoddal…” mire ő “Mi másért lennék itt”-el válaszolt.


Röviden és tömören: Szerintem vonzódunk egymáshoz, viszont nem tudom, hogy hogyan lépjünk. Ez lenne az első kapcsolatom, az osztályban nem tudunk nyiltan feloldódni viszont félek, hogy ha túl nyilvánvalóan kérdeznék rá nála egy randira, elutasítana. (… Sajnos egyszer-kétszer már hoppon jártam).


Tudnátok tanácsot adni, hogyan próbáljam továbbtolni a dolgot? Vagy csak jeleztek és várjak h a fiú jelentkezzen?


Előre is köszi!

Én: L/18

F/17



tegnapelőtt 17:24
A kérdező szavazást indított:
Tetszel neki
Egy csak barátság
Csak trollkodok
11 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, mert aztán ha mégsem, akkor vége a barátságnak is. Jobb megtartani mint barát, mint végleg elveszíteni.
tegnapelőtt 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én várnék év végéig. Ha vége lesz a giminek, már nem lesztek annyit együtt, vagyis talán kisebb lesz a veszteség, ha esetleg elutasít.
tegnapelőtt 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bebeszéled magadnak, hogy tetszel neki. Ha tényleg érdekelnéd, akkor már lépett volna.
tegnap 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 Nincs értelme tartogatni egy olyan barátot akire nem tudsz "barátként tekinteni". Én is azt hittem anno, hogy ez simán tartható így, ebben éltem, hogy megtartom barátnak és nem szólok arról, hogy tetszik nekem.


Nem bírtam sokáig. Annyi, hogy ott kiderült ő is többet akart. Igaz azóta már nem vagyunk együtt, de továbbra sem tudnám elképzelni, hogy jó barátok legyünk. Borzasztó érzés az amikor együtt vagytok programon és azon kattogsz, hogy mennyire kívánod őt, meghogy mennyire élnél vele, de nem tudsz mert ott egy láthatatlan fal közöttetek aminek az a neve, hogy barátság.


Szóval inkább lépjen, aztán ha nem akkor nem, könnyebb lesz elengedni.

tegnap 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!