Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiúnak nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiúnak nagyon szép arca, fejformája, szeme stb. van akkor tényleg a nagyon rövid haj tetszik a legjobban (buzz cut)?

Figyelt kérdés

Lány ismerősömtől hallottam, hogy alapvetően a nagyon rövidre, pár millisre nyírt hajak a legjobbak egy tökéletes srácon, mert nagyon férfias, de sok fiúnak nem szép annyira az arca vagy a feje, ezért mondják akkor inkább a hosszabb vagy felül hosszabb, "beletúrós" fazont.


Ez mennyire igaz?


Mi tetszene legjobban a barátotokon/udvarlótokon, ha helyes az arca/feje? Vagy ha elképzeltek egy jó pasit, akkor milyen hajjal képzelitek el?



tegnapelőtt 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Egy helyes arcú pasi tükörsimára borotvált fejjel a legizgalmasabb ❤️ 19L
tegnapelőtt 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekik tényleg tud nagyon jól állni, de én akkor is a kifejezetten hosszú hajat preferálom
tegnapelőtt 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Cuki manó 2 válasza:
100%
Hosszú haj félhosszú párti vagyok
tegnapelőtt 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
HA az arca, fejformája szép, akkor mindenféle haj jó lesz neki.
tegnapelőtt 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4.

És mire buksz, ha amúgy szép arc és fejforma? Mi tetszik legjobban? :-)

tegnapelőtt 17:11
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
A buzz cut és a kopasz nekem nem tetszik, a többi meg az illetö egyéniségétöl, egyéb stílusától függ.
tegnapelőtt 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön le a kérdésedből, hogy ilyen "mítoszok" alapján próbálod meggyőzni magad arról, hogy neked jó lenne a buzz cut. Szerintem inkább azon gondolkodj, hogy magadnak hogyan tetszenél, mert hosszú távon csak úgy leszel boldog ember.
tegnap 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!