Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bármi tipp? Mit hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bármi tipp? Mit hogyan?

Figyelt kérdés
Egyik nap akarok menni haverommal setalni a varosab es gondoltuk megcsinalhatnank azt hogy odamegyunk csajokhoz akik tetszenek persze felvaltva es ugy hogy ne latszodjon hogy egyutt vagyunk mert ugy gaz lenne. Barmi tipp miket mondjunk meg hogyan vsinaljuk? Nem akarunk gazak lenni de megakarjuk probalni hatha talalunk egy lanyt aki az idealunk aztan majd megismerjuk kesobb.

tegnap 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Hmm ez érdekes terv :D először is ha felváltva is mentek oda, egyből le fog esni a lányoknak hogy együtt vagytok mert nem jellemző hogy ilyen gyakran csak fiúk sétálgatnak oda hozzájuk:D Amúgy ha megkérdezed nagyon kedvesen, hogy tudna e segíteni xy dologban, merre van ez/az, ismernek e egy jó kávézót a közelben, esetleg meghívhatod e őket egyre a barátoddal (jobb amúgy ha ketten mentek oda, de csak akkor fognak max belemenni ha nagyon visszafogottak, tisztelettudóak és kedvesek vagytok). Ne kérdezzetek semmi tolakodót, és ha először határozottan elutasítóak ne is erőltessétek légyszi. Amúgy sok sikert, tapasztalatszerzésnek és beszélgetésnek nem rossz ötlet de ismerkedés nagyon ritkán alakul ezekből ki sajnos
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egyedül lévő lányokhoz se menjetek oda légyszi mert kellemetlen lehet számára a helyzet, valószínűleg nem azért van ott egyedül mert csak úgy, hanem mert valamit tervez csinálni és nem valószínű, hogy csak úgy le fog állni beszélgetni:)
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Először írni tanulj meg szerintem.
ma 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképp ezt akarjátok tenni, akkor legalább legyetek természetesek. Ne előre tanuljatok be valamit, mert az szokott nagyon gáz lenni.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3as a két elírt szóra mondod vagy, hogy nem raktam ékezetet? Este írtam telefonról. Mindenképp beakartál szólni ugye?
ma 13:41
 6/8 A kérdező kommentje:
4es ja az igaz, de hogy mire figyeljünk? Nézzünk a szemébe mindig meg milyen kérdések merülhetnek fel ami nem túl személyes?
ma 13:41
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5

Azokra, igen, és nem beszólni akartam, hanem tényleg hasznos lenne nem azt mutatni magadról, hogy tanulatlan vagy.

ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért nem raktam ékezetet, mert telefonon utálok egyesével ékezetet rakni gépen hatszor gyorsabban írok és ezért írok csak gépen ékezetet
ma 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!