Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért tiltott le?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le?

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijöttünk találkoztunk is. Teltek a napok, sokat beszéltünk és ém úgy láttam hogy ő is kedvel. Jött egy 2 napos szünet, nem írt. 2 nap után már ráírtam hogy amúgy mizu? És ilyen tőmondatokban válaszolgatott másnap pedig letiltott! Ki érti a nőket?
tegnapelőtt 20:39
 1/9 anonim válasza:
100%
Lehet hogy mással is beszélt és őt választotta
tegnapelőtt 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Manapság ez a divat a nőknél, hogy mindenkit letiltanak. Ne ess pánikba, rengeteg ilyen lesz még.
tegnapelőtt 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Pitsa
tegnapelőtt 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Annyira nem jöttél be neki, csak ahhoz nem volt elég bátor, hogy ezt elmondja.
tegnapelőtt 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű írogatott neki egy nálad jobb csávó, onnantól meg szóbaállásra se vagy érdemes, idegen szellem vagy. Mai lányok jórésze ilyen, érzelmi fogyatékos embereket szarbavevő istenkomplexumos "pitsa" ahogy felettem is írták.
tegnapelőtt 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 ott a pont!
tegnap 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Depresszióba estem ez miatt reménytelennek érzem magam 0 vagyok
tegnap 22:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne csináld kérdező.

Nem éri meg.

Sok ilyen mi haszna nő csak erre képes csak.

Ez van lépj túl rajta.

tegnap 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az nyugtasson, hogy a nálad jobb palit aki felszedte is fix csalni fogja majd egy annál is jobb palival az ilyen, és ugyanúgy szarba fogja venni.


Amúgy pont ezért ennyire istenkomplexumosak ezek a mai csajok már, mert azt látják, hogy nélkülük minden csávó egy nagy 0, nem érdemelnek ekkora figyelmet, főleg nem az ilyenek.

ma 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!