Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az első randira megyek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randira megyek egy lannyal akivel meg nem talakoztam előben, hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Nem ez az legelső randim, már volt barátnőm csak vele mielőtt összejöttünk barátok voltunk. A lényeg annyi hogy mire számitsak:

Például lehet csók, hazakisérjem, mennyit és hogy bókoljak?

Stb..

16F



tegnapelőtt 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát internetes barátok, jó kérdés milyen lesz a tali, lehet 0 kémia
tegnapelőtt 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
16 évesen nekem azon járt az eszem, hogy hány questet tudok teljesíteni egy nap alatt a Skyrim-ben, meg milyen új érdekes infót fedezek fel a világáról, nem pedig az x-edik párkapcsolatomon voltam túl meg randizgattam istenem XD.
tegnapelőtt 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan viselkedj. Ne azon agyalj, hogy mit tegyél és mit ne, csak próbáld őt megismerni, hiszen erről szól egy randi.
tegnapelőtt 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Ha étterembe mentek, mindenki fizeti a saját részét, nem kell lovagiaskodni, ellenben, ha a lány felajánlja, hogy fizeti a részedet, illik elfogadni. Ennyi.
tegnapelőtt 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Velem is ez volt eddig, hogy video jatekokakkal foglalkoztam csak azt most nottem ki, amugy meg ez lenne a masodik kapcsolatom ha osszejon.
tegnapelőtt 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 ez nem függ össze. Én most 21évesen is örülök ha felfedezek valami új side questet a skyrimben, sőt az 50+os édesapám is. Ennek ellenére mindkettőnknek van párja és volt 16évesen is. Természetesen ebben a korban nem alakulnak olyan tartós kapcsolatok mint a későbbiekben de ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne próbálkozni.
tegnapelőtt 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
16 évesen nem nőttél ki semmit.
tegnapelőtt 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
add önmagadat
tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért ne rögtön csókra hajts!

Nyilván mindketten bemutatkoztok, beszéltek magatokról, közben megesztek-isztok valamit, vagy csak sétáltok és leültök valahol. Dicsérni szabad, majd látod, hogy mennyire esik jól neki. Viszont ha erőltetett a dolog, az rosszul szokott elsülni. Csak nyugodtan, lazán. Nem fog elszaladni. :)

Hazakísérni pedig alap, hacsak nem ellenzi kimondottan (mert mondjuk nem akarja, hogy tudd, hol lakik), de az okát ekkor sem illik megkérdezni.

tegnapelőtt 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!