Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lenne fura, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne fura, ha hozzászólnék egy fiúhoz a buszon?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja szimpatikus nekem, követjük is egymást Instagramon (ezt én kezdeményeztem), de nem tudom, mit kellene már csinálnom, mert szívesen megismerném.

Ráírni annyira nem szeretnék, mert az olyan közhelyes, hozzászólni pedig nem merek. De én személy szerint azt preferálnám; ha egy fiú leszólítana, mint rám írna.

Ti mit gondoltok? Valami ötlet? Ha hozzászólnék, mit kellene mondanom?



szept. 18. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Az insta követés nagyon fontos...
szept. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek lépnie kell, ha nem, hát akkor a hajó előbb utóbb el fog úszni...
szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
81%
Inkább írj rá, és kérj valami alibi segítséget.
szept. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Szedd már össze magad, mi ez a sok ciki meg fura e kérdés, én ennyire bénák és tutyimutyik a mai fiatalok?
szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
"Ráírni annyira nem szeretnék, mert az olyan közhelyes, hozzászólni pedig nem merek" - Akkor így jártál. Vagy lépsz, vagy nem lesz semmi.
szept. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Nem baj, ha ideülök melléd? Jó az instád. Azt a naplementés képet hol lőtted? Próbáltam hasonlót a telómmal, de nekem mindig bemozdult, vagy túl világos vagy sötét lett. Szerinted?"
szept. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne kínos könyörgöm?


16 évesen a buszon egyik haverommal beszélgettem amikor a számomra ismeretlen barátja becsatlakozott hozzá a beszelgetésbe. Egy baromi helyes srác, azonnal megtetszett, a személyisége is, de csak beszélgettünk úgy 3-masban. 2 hét múlva láttam megint, ugyanarra a buszra várt mint én. Felismert, de láttam rajta hogy nem tudja megszólítson vagy sem. Végül én mentem oda hogy "Szia... A múltkor beszélgettünk a buszon, hogy vagy?" És ment minden magától. Pár évig barátok voltunk, azóta meg 5 éve vagyunk együtt.

tegnapelőtt 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!