Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A srácok miért menőznek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácok miért menőznek egy lány előtt látványosan?

Figyelt kérdés
Már nagyon unom,de mindig hogyha ott vagyok közel hozzájuk akkor el kezdenek menőzni előttem. Úgy beszélnek,olyanokat mondanak egymásnak. Látványosan teszik a fejüket hogy halljam. Kiabálnak,bármit megtesznek hogy fel hívják a figyelmemet

szept. 14. 14:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát, gyakorlatilag le is írtad: "bármit megtesznek hogy fel hívják a figyelmemet".


Ugyanaz, mint az állatvilágban, a hím igyekszik felhívni magára a nőstény figyelmét. Például a díszes páva a hím, konkrétan ezzel "csajoznak", a tollaikkal. Nem különbözünk annyira az állatoktól, mint szeretnénk :)


Egyszerűen hagyd figyelmen kívül, menj arrébb, ha nem szimpatikus ez a viselkedés. Neked valószínűleg egy kevésbé hangos/menőző fiú tetszene. Még a visszafogottabb férfiak is kicsit máshogy viselkednek csapatban, ez így működik. Ahogy mi, nők is máshogy viselkedünk a barátnőinkkel csapatban :)

szept. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
#1 igazából a kérdés lényege az lett volna hogy ezt miért teszik, mit akarnak ebből ki hozni?? Értem hogy figyeljek rájuk de most tényleg azt nézik ki belőlem hogy meg kell nekem felelni???
szept. 14. 17:43
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez idegesít, mondd meg nekik, hogy nagyon gyerekes ez a menőzés. Mást nem tudsz tenni, maguktól nem fogják abbahagyni.
szept. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Hát annyit elmondok, ha fiúként előttem így csinálnának lányok én biztos nem panaszkodnék miatta a gyakorin...
szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én se panaszkodok csak ezt miért csinálják??
szept. 14. 19:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
#5 "Kiabálnak,bármit megtesznek hogy felhívják a figyelmemet" - Megválaszoltad...
szept. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Párosodni szeretnének, a legerősebb hímet illeti meg a párosodás joga.
szept. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%

7

2024-ben kb a legnagyobb divatmajom ratyit :D.

szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ma is menőztek. Most már szexuális dolgokat is hangoztattak
szept. 17. 16:00
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
#9 De miért nem szólsz nekik, ha ennyire zavar?😂
szept. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!